Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Допоможи мені дихати

Рятуємо малюків: перший звіт за проектом «Допоможи мені дихати»

Друзі, ми щиро вражені вашим відгуком. Останні дні ми посилено просимо у вас допомоги у рамках проекту «Допоможи мені дихати» – дуже вже нагальна потреба. І вже майже сімдесят людей відгукнулися на наші прохання! За досить короткий час нам вдалося зібрати майже шістдесят тисяч гривень. Цю суму складають і невеликі, але важливі посильні внески, які ми дуже і дуже цінуємо, – по сто, двісті, ба навіть по п’ятдесят гривень. А от у п’ятницю, 28 вересня, хтось із меценатів пожертвував на потреби проекту аж 25 тисяч гривень. Таким чином ми зібрали практично чверть необхідної суми у 245 тисяч гривень: саме стільки коштує необхідний прилад. Усі надходження ви можете відстежити у відповідному звіті за проектом, що оновлюється онлайн.

Ось такий портативний апарат буквально рятуватиме життя малюків

У рамках проекту «Допоможи мені дихати» People’s Project збирає кошти на потребу Київського пологового будинку №3. За суму збору ми плануємо придбати для пологового будинку портативний малоінвазивний газоаналізатор – такого приладу у лікарів зараз немає. Газоаналізатор дозволяє контролювати вміст газів у крові породіллі та малюка не лише за звичайних пологів, а і у кризових станах, коли необхідно надзвичайно оперативно визначити показники і вирішити, чи застосовувати додатковий кисень, чи краще від нього утриматися. Такий виважений підхід та допомога газоаналізатора дозволять лікарям проводити навіть найскладніші пологи з мінімальною шкодою для малюка та мінімізувати ризики, що загрожують катастрофічними наслідками для його здоров’я на усе життя.

Ускладнення, патології, наслідки нестачі кисню чи навіть його надлишку: всі ці чинники можуть скалічити усе подальше життя малюка ще з пологів

Друзі, хоча ми досить часто про це пишемо, ми й справді щиро вам вдячні. Разом із вами ми робимо дійсно велику справу: ці посильні внески, хто скільки може, слугують одній світлій меті. Кожного дня цей прилад допомагатиме урятувати чиєсь життя та усю подальшу долю цих малюків, що приходять у цей світ через біль та страждання. І якщо ми й справді можемо хоч якось посильно полегшити їхні долі та дати шанс на здорове життя – то чи є хоч якісь причини цього не робити? Збір триває, ми з вами на вірному шляху – долучайтеся!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Допоможи мені дихати

Збір коштів на аналізатор електролітів та газів крові для відділення інтенсивної терапії Пологового будинку №3

244 369 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше