Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кровомобіль

Стартував збір коштів на закупівлю «кровомобіля» для зони АТО

До Дня Збройних сил України, волонтери розпочали збір коштів на проект «Кровомобіль», який допоможе оперативно забезпечити кров’ю та її компонентами тяжкопоранених військовослужбовців у зоні АТО. Проект ініційований Благодійним фондом «Клуб Дивосвіт» та ВМГО «Асоціація молодих донорів України» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та за погодженням з Міністерством оборони України. А за збір коштів взявся Всеукраїнський центр волонтерів People’s Project.

«Втрата крові – одна з найпоширеніших причин смерті у зоні АТО. Щоб врятувати якомога більше життів наших захисників, їм необхідно надати допомогу під час першої, так званої «золотої», години після поранення. Для цього потрібно транспортувати кров до пацієнта, а не навпаки. З 2014 року в зоні проведення АТО діє спеціально оснащений автомобіль, який дозволяє перевозити кров та її компоненти з дотриманням спеціального режиму транспортування. Його робота врятувала життя більше двом сотням бійців. Машина проїхала понад 40 000 км та перевезла більше 100 літрів компонентів донорської крові», – заявив лікар-ініціатор проекту «Кровомобіль», радник Міністра охорони здоров’я Ростислав Зауральський, під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

mztrkwsu-inettools-net-resize-image

Ростислав Зауральський, лікар-ініціатор проекту «Кровомобіль»

Активна діяльність в екстремальних умовах Сходу України сильно послабила ресурс діючого «кровомобілю». На сьогоднішній день він потребує ремонту практично після кожного виїзду, що позначається на ефективності його діяльності. Більш того, навіть в умовах відносного «затишшя» на лінії фронту, однієї машини недостатньо для своєчасного реагування на всіх ділянках зіткнення. Тому зараз надзвичайно важливо знайти кошти на заміну авто та збільшення можливостей медичної служби оперативного реагування.

Громадська діячка та голова правління Благодійного фонду «Клуб Дивосвіт» Оксана Тюпа зазначила: «Суспільство не повинно забувати про своїх захисників. Проект «Кровомобіль» має діяти. Ми плануємо реалізувати його в 3 етапи. На першому етапі необхідно протягом 3-х місяців зібрати 457 237 грн. на новий автомобіль та обладнання. На другому – оновити обладнання в машині, яка вже працює в зоні АТО. Третій етап передбачає закупівлю 4-ох пересувних станцій для збору крові, які будуть діяти на усій території України».

111111111111111111111111111111111

Керівник Всеукраїнського центру волонтерів People’s Project Максим Рябоконь наголосив, що, з огляду на час старту кампанії, проект буде нелегко реалізувати. Саме тому волонтери звернулися до громадськості, до всіх небайдужих українців, адже саме від цього залежить збереження життя українських воїнів. Це питання необхідно закрити вже найближчим часом.

«Я дуже хотів би бачити серед партнерів і спонсорів компанії машинобудівної галузі, тих же Volkswagen та Mercedes, які могли б виступити співорганізаторами та спонсорами і допомогти нам реалізувати всі три етапи даного проекту», – заявив Максим Рябоконь.

88888888888888888888888

Зліва направо: Максим Рябоконь, Оксана Тюпа, Ростислав Зауральський

Волонтери відзначають, що таких машин у світі немає жодної, комплектація українського «кровомобіля» є унікальною. Більше того, «кровомобіль» має величезний потенціал і після закінчення військових дій, вже у цивільних умовах.

На жаль, вже тисячі найкращих синів України віддали своє життя у війні з агресором. І сьогодні захисники на передовій продовжують самовіддано й ціною власного здоров’я, а іноді навіть і життя, стримувати навалу окупантів. Тож не дамо помирати нашим бійцям тільки тому, що відсутня кров.

Звертаємося до всіх небайдужих громадян по допомогу. Люди з добрим серцем – Ви наша остання надія. Лише Ваші пожертви дозволять придбати “кровомобіль” і врятувати сотні життів наших бійців у АТО.

Онлайн-платформа People’s Project дозволяє стежити за рухом коштів проекту в режимі реального часу всім бажаючим. Прозора системі звітності відстежує рух кожної копійки. Долучайтесь до проекту “Кровомобіль”!

Заздалегідь дякуємо за Ваші внески!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

520 792 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше