Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Допоможи мені дихати

Столичні лікарі борються за життя двох немовлят. Потрібна допомога!

Сьогодні до палати інтенсивної терапії Київського пологового будинку №3 потрапили одразу двоє новонароджених хлопчиків, за життя яких нині борються лікарі. Обидва хлопчики з’явились на світ раніше терміну під час складних пологів та важать трохи більше кілограму. У матусі одного з них відкрилась сильна кровотеча, тож лікарям прийшлося рятувати і дитину, і саму породіллю.

Зараз дітки отримують кисень завдяки штучній вентиляції легень, але цього недостатньо. Лікарі мають постійно контролювати повний склад газів у крові та тканинах немовлят. Визначити ці показники зараз вони не можуть, бо не мають спеціального приладу – газоаналізатора. Саме для того, щоб врятувати тисячі маленьких українців, ми, волонтери People’s Project, і вирішили придбати для Київського пренатального центру №3 цей необхідний газоаналізатор у рамках проекту “Допоможи мені дихати“.


Цей прилад оперативно дає повну картину газового насичення організму. Навіть більше: користуватися ним можна просто під час пологів, не чекаючи остаточної появи новонародженого та не втрачаючи вкрай важливі для порятунку секунди. Такий виважений підхід та допомога газоаналізатора дозволять лікарям проводити навіть найскладніші пологи з мінімальною шкодою для малюка та мінімізувати ризики, що загрожують катастрофічними наслідками для його здоров’я на усе життя.

На жаль, дороговартісні апарати для передчасно народжених немовлят – досі прерогатива благодійних фондів. Іноді такий необхідний газоаналізатор лікарням купити просто не під силу. Його вартість – 225 000 гривень. Саме тому до справи і беруться волонтери. Наразі нам з вами вдалося зібрати 70 тисяч 456 гривні. Якщо до справи долучиться буквально кожен небайдужий та перерахує на потребу проекту хоча б гривню, десять, сто, – ми врятуємо наших дітей та наше майбутнє. Долучайтеся!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Допоможи мені дихати

Збір коштів на аналізатор електролітів та газів крові для відділення інтенсивної терапії Пологового будинку №3

244 369 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше