Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Перший народний розвідник

Тактичні сорочкі розвідникам

Волонтери People’s Project дуже дбають про комфорт своїх підшефних підрозділів. Вже більше року ми допомагаємо військовим і знаємо, на що треба звертати увагу. Миколаївська 79-та бригада перша, якою почав опікуватися Народний. Зараз у бригаді є підрозділи, що майже повністю екіпіровані волонтерами People’s Project, завдяки підтримці небайдужих людей. Та ми не збираємося зупинятися!

Один з підрозділів, якому допомагають волонтери Народного – підрозділ Павла Чайки. Ми нещодавно вітали його з тим, що він став повним кавалером ордену “За мужність”. І це в 26 років! Він очолює взвод 79-ої бригади та разом із своїми побратимами вже пройшов безліч бойових іспитів. Вони захищали Донецький Аеропорт, змогли вийти з оточення під Мар’їнкою, та ще й вивезти “трофейний” КамАЗ, пройшли Дебальцеве. Коли чуєш, скільки випробувань і з якою мужністю вже витримали хлопці, розумієш, що найменше, чим ми можемо віддячити, – це зробити їхню службу хоч трошки комфортнішою.

Зараз, коли щодня теплішає, питання обігріву солдатів стає менш актуальним. Натомість, вже прийшов час дбати про їхній комфорт у спеку, що невдовзі почнеться. Влітку носити бронежилет дуже незручно, адже він натирає, натирають шви футболок, одягнених під жилет чи розвантажувальну систему, коли немає нормальної циркуляції повітря, тіло під бронежилетом сильно перегрівається. Для підрозділу 79-ки ми придбали тактичні сорочки. Це спеціальна військова одежа, пошита з урахуванням всіх потреб бійців. Частина сорочки, що знаходиться під бронежилетом та під руками, пошита із спеціальної легкої тканини й дозволяє тілу дихати, запобігає перегріванню. Всі шви сорочки пласкі, є захист для шиї, багато зручних кишень. При бажанні в сорочку можна вставити спеціальні вкладиші для захисту ліктів.

Ми вже купували такі сорочки раніше для інших підрозділів. Всі дуже задоволені. На додачу до сорочок військовим передали каремат для сидіння.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
04/05/2015Сорочка польова тактична UAS16 16 272.00передали до в/ч А0224
04/05/2015Каремати для сидіння16 4 940.00передали до в/ч А0224
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Перший народний розвідник

Спорядження для розвідників 79 ОАЕМБр та розвідувального взводу морської піхоти

в/ч А0224, в/ч A2777, в/ч А0666
366 469 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше