Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кровомобіль

Учні львівської гімназії допомагають рятувати життя бійців

Волонтерська робота дарує неймовірні відчуття. Дуже бентежить, коли допомагають ті, хто і сам потребує допомоги – старенькі пенсіонери, що часто живуть на одну пенсію; люди, що живуть з інвалідністю, які діляться своїми мізерними статками. А ось і діти – інколи свідома малеча робить більше, аніж якийсь можновладець. У практичному обладнанні проекту «Кровомобіль» нам відчутно допомогли дітлахи з Львівської правничої гімназії. Ці чудові юнаки та дівчатка провели благодійну ярмарку у стінах Гімназії, а на зібрані кошти купили цілу купу медичного обладнання. Далі слово Олесі Боднар, студентці Гімназії.

 

2

«Наша гімназія активно займається волонтерством і одним з напрямків є допомога біцям на війні. Вже третій рік збираємо кошти, плетемо маскувальні сітки, передаємо хлопцям власноруч зроблені буржуйки. Цього року в рамках допомоги для АТО було проведено щорічний Великодній ярмарок, який організовують самі учні, а однією з умов проведення було те, що учасники повинні на власний розсуд виділити якусь суму для допомоги військовим. Для мене особисто не було здивуванням те, що майже всі діти віддали усі зароблені гроші, навіть не залишивши собі для покриття витрат. Таким чином нам вдалось зібрати три з половиною тисячі.

Коли постало питання, як грамотно ці гроші реалізувати для нас найважливіше було, щоб кошти дійсно пішли на щось необхідне, а не черговому чиновнику в кишеню. Тоді зв’язались із Ростиславом (Ростислав Зауральський – ініціатор проекту «Кровомобіль» – ред.) і виявилось, що для кровомобіля необхідні системи і катетери для переливання крові. Обладнання, яке завжди актуальне і може дуже довго зберігатись».

1

У підсумку діти зібрали аж 3510 гривень. На ці кошти вони купили 260 катетерів та 270 систем для переливання крові. Все обладнання передано панові Зауральському і готове до застосування в оперативних умовах роботи Кровомобіля.

!!!

Своїх зусиль до реалізації проекту вчергове доклали і ми. Проект «Кровомобіль» виходить на фінішну пряму. На даний момент за кошти проекту проведено повне технічне обслуговування авто – машину перебрали по гвинтику, особливу увагу звернули на ходову частину. Кровомобілю їздити дорогами фронту, тож важливо, щоб він не підвів у вирішальний момент. Передали і обладнання для авто – холодильники для зберігання крові та компонентів, інвертор струму, купили автівці комплект нових коліс. Лічені дні – і машина буде готова працювати.

8 7 3 4 6 14 10 15 17 11 18 13 16 19 21 25 20 24 22 23 26 27

Трохи фото з процесу ремонту

Ми щиро вдячні всім вам за допомогу - і окремим небайдужим, і чудовим свідомим дітлахам, кожному, хто доклав зусиль та проявив своє милосердя. Саме коштом ваших пожертв ми змогли реалізувати цей чудовий волонтерський проект, який, певні, врятує не одне людське життя.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
16/06/2017Автогума Michelin Primacy R165 10 410.00передали БО МБФ "Пульс Надії"
16/06/2017Диски колісні5 8 700.00передали БО МБФ "Пульс Надії"
16/06/2017Системи та катетери для переливання крові270 3 510.00передали БО МБФ "Пульс Надії"
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кровомобіль

Збір коштів на купівлю та обладнання кровомобілю, що буде доправляти донорську кров для переливання у зоні проведення АТО.

520 792 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше