Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Гірська терапія

Увага: ветеранам потрібна допомога у реабілітації!

Друзі, справжня весна, а з нею сонечко і тепло, вже геть недалеко. А це – чудовий привід вибратись кудись на природу та відпочити від повсякденної метушні. А для декого це ще й привід трохи розвантажитись психологічно, особливо коли мова йде про наших захисників.

Тож нагадаємо вам про наш благодійний проект “Гірська терапія“. Це ініціатива чудової волонтерської групи із Кропивницього, співорганізатор якої, пан Сергій, і сам колишній військовослужбовець, а нині – поліцейський офіцер спецпризначення. Свого часу пан Сергій і сам брав участь у гірському поході, а по тому відзначив, наскільки покращився його фізичний та психоемоційний стан. Чоловік порадився із фахівцями, заручився підтримкою колеги – пані Наталі, і вже разом вони почали проводити подібні походи уже спеціально для ветеранів АТО.

Співорганізатор проекту пан Сергій Нога (праворуч)

Озброєні передовими методами психологічної реабілітації при посттравматичних стресових розладах, комплексами вправ та заходів з арсеналу фізичної культури та психотерапії, волонтери проводять усі можливі фахові заходи так, аби після двох тижнів походів гірськими стежками учасники мали змогу переусвідомити власний досвід, знайти мир та лад самі із собою та могли у повній мірі повернутися до реалій мирного життя. Погодьтеся, для людей, які тривалий час жили в умовах постійного стресу та близького контакту з насиллям та усіма можливими жахами війни, така підтримка і справді подекуди необхідна.

Ми ж, своєю чергою, вирішили допомогти у матеріальному боці усієї цієї справи. Ми з вами збираємо кошти, – а сума там порівняно невелика, значну частину ми вже зібрали, – і плануємо закупити кілька комплектів базового туристичного спорядження. Власне зараз походи проходять з військовим чи подібним, хто що знайде, спорядженням, і це, як кажуть учасники ініціативи, геть незручно й не дає зосередитись на власне реабілітаційних заходах. Тому ми і мусимо допомогти: аби і інструктори, і ветерани мали мінімальний комфорт та не відволікалися на побутову рутину.

Друзі, долучайтеся, хоча б по кілька гривень посильного внеску. Ця справа дійсно надзвичайно важлива. Ми не можемо полишити наших захисників наодинці із внутрішнім мороком та травмами, які в тій чи іншій формі завжди полишає у душі людини війна. І посильна участь кожного з нас хоча б у такому проекті – це найменше, чим ми можемо їм віддячити.

А ще ми просимо вас допомогти із поширенням. Зробіть репост цього запису у Фейсбуку чи інших соціальних мережах. Опублікуйте його у відомих вам волонтерських чи ветеранських спільнотах. Розкажіть друзям чи родичам. Знаєте, інколи ж буває, що людина хоче якось комусь допомогти, а зручного для себе способу не знаходить. Можливо, саме ви зможете донести до такої людини звістку про добру справу, яку ми із вами робимо. І ми будемо щиро вдячні вам за допомогу – адже таку важливу справу ми можемо робити тілки разом із вами!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Гірська терапія

Допомога волонтерам у організації реабілітаційних походів для військових та ветеранів.

111 978 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше