Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Гірська терапія

Ветеранам потрібна допомога: проект майже завершено

І трохи хороших новин. Погодьтеся, на п’ятому році війни, серед осінньої похмурої сльоти – ну має ж бути щось і світле та хороше? От, наприклад, наші друзі, ініціатори та ентузіасти проекту “Гірська терапія“, завершили черговий похід Карпатами.

Цього разу, через негостинну осінню погоду, програму було дещо скорочено, – проте й за цей час учасники здолали кількадесят кілометрів гірських шляхів, прожили кілька днів у дикій природі, вдоста надихалися свіжим гірським повітрям та набралися вражень, а навзамін трохи розтрусили в горах душевні болі та травматичні спогади.

Цього разу ініціатива привернула до себе більше і уваги, і організаційних ресурсів. До походу долучилися ветерани сил спеціального призначення, і ветерани, що продовжують службу Батьківщині у лавах місцевої поліції Кропивницького. Ну і, звісно ж, самі автори та ініціатори проекту – пані Наталія Салімова та пан Сергій Нога, які організували та провели весь захід та забезпечили підтримку ветеранів у якості інструкторів і з гірських походів, і з психологічної реабілітації.

А ще ми тепло і дружньо пишаємося, у найкращому сенсі цього відчуття, що доклали до реалізації проекту трішки й своїх зусиль. Спільними з вами силами ми зібрали кошти та придбали базове спорядження для учасників походу. Хоча остаточно суму ми поки й не дозібрали, лишилися якісь смішні чотири з хвостиком тисячі гривень, втім, базові потреби закрито.

Тому, якщо ваша ласка, звернемося до вас із черговим проханням: ініціатива жива і активно продовжує свою діяльність. Тож давайте посильно віддячимо нашим захисникам, дозберемо уже ті чотири тисячі і остаточно закриємо всі потреби в рамках проекту. Одним остаточним ривком, вже хто скільки зможе – гаразд?

Вдячні вам!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Гірська терапія

Допомога волонтерам у організації реабілітаційних походів для військових та ветеранів.

111 978 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше