Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Urban sport. Троєщина

Ветерани взялися боротися з бандитизмом

Вчора Леонід Остальцев – ветеран, засновник піцерії Pizza Veterano, наш добрий друг та волонтер People’s Project став свідком прикрої історії. Його добрі знайомі попросили допомоги – буцімто якісь невідомі бандити намагаються віджати маленький ремонтний бізнес . Власники СТО – молоді хлопці, фактично діти. Батько одного з них зараз захищає країну в складі Нацгвардії, ба більше того – є командиром одного з батальйонів НГУ. Про це Леонід написав у своєму пості.


Сказати, що ветерани були шоковані – не сказати нічого!  Попри всі поради друзів та їхній праведний гнів, ветерани не вдалися до грубої сили та вирішили питання цивілізовано. Але нагадали – якщо подібне трапиться ще раз, діалогу не буде. Буде війна. Та, до якої вояки вже звикли.


Це – один з багатьох проявів тієї хвилі криміналітету, яку Леонід Остальцев прогнозував ще два роки тому, коли його бізнес лише ставав на ноги. Тоді він слушно зауважив, що важливою місією ветеранів після війни буде не носіння орденів, а саме запобігання такому бандитському свавіллю. Тому що чоловік, повертаючись до мирного життя, має лише два варіанти: або самореалізовується, створює власний бізнес, змінює державу, або ж діє деструктивно – зневірюється та йде в кримінал.

500

Леонід Остальцев, ветеран та ініціатор проекту «Urban sport. Троєщина»

Згодом Леонід Остальцев та ветерани-однодумці започаткували чудову ініціативу «Urban sport. Троєщина» – соціальний проект для дітей із криміногенного району Києва. За словами Леоніда, він сам виріс на Троєщині, і спостерігав, як складалося життя його однолітків. Хтось став красти, дехто сидить у в’язниці, хтось спився або потрапив у залежність від наркотиків… але! Є й ті, хто в юні роки почав займатися спортом – і саме це врятувало їх від слизького шляху. Можливо, не всі стали професійними баскетболістами. Але серед товаришів, з якими Леонід закидав м’яча у кільце, сьогодні чимало бізнесменів, банкірів, та й просто хороших людей!

502

Ігор Колода, розробник проекту «Urban sport. Троєщина»

З огляду на вчорашню ситуацію , ветеран ще більше впевнився у тому, що обрав правильний вектор діяльності. «Гроші потрібно заробляти чесно. Спортом треба займатись для того, щоб завойовувати медалі й допомагати слабким. Все!» – виказав свою позицію Леонід Остальцев.

Дійсно, на дворі не лихі 90-ті, а Україна – цивілізована держава. Не хочете бачити на вулицях рідного міста бандитів? Допомагайте молоді, інвестуйте у власне майбутнє! Перший крок вже зробили ветерани АТО – допоможіть їм гривнею на проект «Urban sport. Троєщина».

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Urban sport. Троєщина

Збір коштів на сучасний спортивний майданчик для молоді столичної Троєщини

81 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше