Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

«Ви мої герої». Чим займаються Морпіхи після потужного обстрілу. ФОТО

Околиці Маріуполя знов у вогні. Оперативна інформація з перших рук: наш друг, волонтер Серж Марко, вкотре поїхав у розташування Морської піхоти, що тримає оборону під Маріуполем. Пік загострення прийшовся на учорашні день та ніч. Попри усі домовленості та Мінські угоди, ворог застосував найбільші калібри артилерії – 122 та 152 міліметри. Крім того, зафіксували і прильоти ракет із «Граду».

4

Добре, коли все це залізяччя потрапляє у землю, а не в людей

Всі руйнування та прильоти на власні очі бачили і Серж Марко, і комбат Морської піхоти – Вадим Сухаревський вчергове особисто проїхався позиціями, оцінив наслідки обстрілів, поговорив із Морпіхами. Моральний стан хлопців хороший, бійці кажуть – що б не прилітало від ворогів, їм уже не звикати. Що ж відповів їм комбат? Звісно, – “Ви мої герої”. І знаєте, з вуст Сухаревського – це дійсно високе визнання.

1

Сьогодні ж, користуючись коротким затишшям, хлопці освоюють нове військове спорядження, яке привіз їм Серж Марко, і… смажать шашлик. І в цьому – значною мірою ваша заслуга. Позиції укріплено, бійці озброєні та екіпіровані. Оснащені тепловізорами та нічниками, передові пости пильнують усі підходи. Оснащуються та облаштовуються нові позиції. Якщо що – це одна із найважливіших ділянок фронту, у разі загострення ворог навалиться сюди усією міццю. То чого ж, у коротку хвилинку спокою, за можливості, не порадіти життю?

2

Те, що попри титанічні зусилля ворога, Маріуполь – все іще Україна, те, що наші хлопці живі, здорові, тримають оборону, дають ворогу чортів і навіть мають можливість по-людськи відпочити, значною мірою і ваша заслуга. Почасти саме завдяки вашим щедрим благодійним внескам хлопці успішно тримають оборону і не дають терористам життя. Згадайте лишень – з яким болем у голосі бойовики обговорюють Морпіхів у особистих переговорах, які вдалося перехопити і опублікувати для широкого загалу.

3

Куди не кинь оком: ось цей бінокль наприклад, свого часу передали Морпіхам ми, волонтери People’s Project

Та мусимо зауважити, що війна ще не скінчилась. Ще є, кому давати по зубам і гнати із наших земель поганою мітлою. Ще є, які землі, села та міста відбивати у окупанта. Тож маємо допомагати нашій Армії скільки є сил. І ваші внески мають дуже важливе значення. Морпіхам все ще потрібні «нічники», тепловізори та оптика. Можна роками чекати, поки хтось допоможе,  а можна взяти все у власні руки. Тож саме ваші внески у рамках проекту «Захисники Маріуполя» дають нам можливість допомогти нашим захисникам.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше