Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!

Захисники Маріуполя

«Ви мої герої». Чим займаються Морпіхи після потужного обстрілу. ФОТО

Околиці Маріуполя знов у вогні. Оперативна інформація з перших рук: наш друг, волонтер Серж Марко, вкотре поїхав у розташування Морської піхоти, що тримає оборону під Маріуполем. Пік загострення прийшовся на учорашні день та ніч. Попри усі домовленості та Мінські угоди, ворог застосував найбільші калібри артилерії – 122 та 152 міліметри. Крім того, зафіксували і прильоти ракет із «Граду».

4

Добре, коли все це залізяччя потрапляє у землю, а не в людей

Всі руйнування та прильоти на власні очі бачили і Серж Марко, і комбат Морської піхоти – Вадим Сухаревський вчергове особисто проїхався позиціями, оцінив наслідки обстрілів, поговорив із Морпіхами. Моральний стан хлопців хороший, бійці кажуть – що б не прилітало від ворогів, їм уже не звикати. Що ж відповів їм комбат? Звісно, – “Ви мої герої”. І знаєте, з вуст Сухаревського – це дійсно високе визнання.

1

Сьогодні ж, користуючись коротким затишшям, хлопці освоюють нове військове спорядження, яке привіз їм Серж Марко, і… смажать шашлик. І в цьому – значною мірою ваша заслуга. Позиції укріплено, бійці озброєні та екіпіровані. Оснащені тепловізорами та нічниками, передові пости пильнують усі підходи. Оснащуються та облаштовуються нові позиції. Якщо що – це одна із найважливіших ділянок фронту, у разі загострення ворог навалиться сюди усією міццю. То чого ж, у коротку хвилинку спокою, за можливості, не порадіти життю?

2

Те, що попри титанічні зусилля ворога, Маріуполь – все іще Україна, те, що наші хлопці живі, здорові, тримають оборону, дають ворогу чортів і навіть мають можливість по-людськи відпочити, значною мірою і ваша заслуга. Почасти саме завдяки вашим щедрим благодійним внескам хлопці успішно тримають оборону і не дають терористам життя. Згадайте лишень – з яким болем у голосі бойовики обговорюють Морпіхів у особистих переговорах, які вдалося перехопити і опублікувати для широкого загалу.

3

Куди не кинь оком: ось цей бінокль наприклад, свого часу передали Морпіхам ми, волонтери People’s Project

Та мусимо зауважити, що війна ще не скінчилась. Ще є, кому давати по зубам і гнати із наших земель поганою мітлою. Ще є, які землі, села та міста відбивати у окупанта. Тож маємо допомагати нашій Армії скільки є сил. І ваші внески мають дуже важливе значення. Морпіхам все ще потрібні «нічники», тепловізори та оптика. Можна роками чекати, поки хтось допоможе,  а можна взяти все у власні руки. Тож саме ваші внески у рамках проекту «Захисники Маріуполя» дають нам можливість допомогти нашим захисникам.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше