Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Випускники “Кросфіту для військових” перемогли на всеукраїнських змаганнях

До 25-ої річниці створення Збройних сил України, 8 грудня, в Києві влаштували змагання з кросфіту серед військовослужбовців. У спортивному залі ЦСК ЗСУ за звання найсильніших й наспритніших сперечалися курсанти військових вишів та ветерани АТО. Загалом 14 команд по 4 спортсмени в кожній. Серед учасників замагань були й випускники першої хвилі проекту “Кросфіт для військових“, які успішно пройшли двомісячний курс підготовки тренерів з кросфіту. Тому невипадково, що саме вони посіли перше місце – троє з чотирьох спорстменів команди-переможця є випускниками проекту “Кросфіт для військових”.

000000000

Для військових такі змагання нові, втім, як вони самі зізнаються, ефективніші, ніж було раніше. “Раніше були інші стандарти. Раніше були 3 км, 300 метрів, підтягування і все, а зараз комплекс силовий. Наприклад, ті ж самі короба зі снарядами не кожен солдат зможе (здолати), а це дає силу та змогу більшу дистанцію протягнути. Я сам учасник бойових дій”, – розповідає командир зенітно-ракетної артилерійської батареї ЗСУ Андрій Нівецький.

000000000000000000000000000

Змагальна частина змагань складалась з трьох комплексів вправ – підтягування, біг та важка атлетика – які необхідно було виконати якомога швидше і краще. “Насамперед – повинна бути відмінна фізична підготовка. Загалом наші військові з цим упоралися. У них гарні результати. Ми проаналізували їхню роботу, й у них гідні результати для участі в національних змаганнях з кросфіту”, – каже суддя змагань Андрій Балабан.

9999999999999999

Серед відвідувачів змагань – Євгеній Жуков (“Маршал”), заступник керівника Департаменту патрульної поліції, який залюбки сфотографувався з переможцями змагань.

Володарями Кубка стали військові 79-ї бригади ВДВ ЗСУ – троє з чотирьох спортсменів команди є випускниками проекту “Кросфіт для військових“. На другому місці курсанти Інституту військово-морських сил Національного університету “Одеська морська академія”. Бронзовими призерами змагань стали представники другої команди Високомобільних десантних військ.

champions

Переможці отримали подарунки від виробника військового екіпірування і мережі військових магазинів, а також термоодяг.

Проект “Кросфіт для військових” в котрий раз продемонстрував свою ефективність. Завдяки кваліфікованій і професійній підготовці з боку досвідчених тренерів, бійці стають справжніми монстрами фізичної підготовки, що й підтвердили результати Першого Всеукраїнського турніру з кросфіту серед військовослужбовців ЗСУ. Саме такі міцні, кремезні, універсальні солдати й потрібні нашій армії.

Більше того, випускники проекту “Кросфіт для військових” навчають кросфіту своїх побратимів у військових частинах. В такий спосіб поширюється практика кросфіту серед вояків нашої армії, яка стає сильнішою і витривалішою. Робіть внески і долучайтесь до підтримки проекту! Це реальний внесок у підвищення обороноздатності нашої країни. Це реальний внесок у протистояння з потужним агресором. Це реальний внесок у нашу Перемогу.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше