Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Волонтери готують нові сюрпризи для Морської піхоти

Робота кипить! Лише нещодавно ми розповідали вам таємниці Морпіхів: ці чудові хлопці та дівчата з нині вже 500-го Батальйону Морської піхоти полишили позиції під Маріуполем та вирушили на ротацію, у пункт тимчасової дислокації. Ми ж тим часом продовжуємо збирати кошти та екіпірувати цей підрозділ – восени, вже посиленим складом, вони повертаються на ті ж гарячі та небезпечні позиції.

5

Автівки Морпіхів – одна із основних складових оборони. Потужний Ford F350, обладнаний кулеметною туреллю, мусить їздити шляхами передової, долаючи усі баюри та багно. Тож і прохідність мусить мати відповідну. Очікуємо на механізми для ліфтингу, добрі люди замовили та оплатили за кордоном – припіднімемо автівку, збільшимо кліренс. До того вже придбали і спеціальні гумові покришки більшого радіусу, підвищеної міцності та прохідності. Відповідну позицію ви знайдете у звіті за проектом. Нині ж Ford рушив у автомайстерню, де зашпаклювали явні ушкодження корпусу, – півроку на передовій же, не в автосалоні, – та перефарбують машинку у актуальний для сезону колір.

Подбали і про снайперів Морпіхів. Та це – вже зовсім інша історія, її розкажемо дещо пізніше. Вас же ми закликаємо не спинятися і продовжувати участь у проекті «Захисники Маріуполя». Війна триває, розслаблятися зовсім не час. Воно й самі Морпіхи полишили передову не просто так, мовляв, втомилися й пішли. Передали позиції грізному підрозділу піхоти, самі ж і досі там, поряд, у самому Маріуполі, готові повернутись у бій у будь-який момент. Ми ж, волонтери та небайдужі, продовжуємо накачувати підрозділ необхідним спорядженням – тим більше, що перед самим виходом Морпіхів сильно обстріляли, понищили цілу купу військового спорядження, добре, хоч самих хлопців не зачепило. Ваші пожертви дають нам можливість купувати для хлопців найкращі прилади, оптику, засоби спецзв’язку, специфічні іграшки для розвідників та спецпризначенців, ба навіть банальні побутові інструменти – все, аби Морпіхи тримали позиції, нищили ворога і, зрештою, потрошку звільняли нашу країну від окупантів. Часто для повноцінної роботи військових фахівців треба дещо більше, ніж зараз у змозі дати наша Армія. Це та справа, де ми мусимо докласти спільних зусиль, тут як не ми, то точно більше ніхто.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше