Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Волонтери вчергове передали спорядження для Морської піхоти

Знову допомогли Морпіхам. Лише нещодавно ми писали про те, як Волонтерський центр People’s Project взяв дієву участь у переобладнанні кількох автівок спеціально для потреб Морської піхоти України. Коштом волонтерів майстри переобладнали потужні позашляховики: на одному встановили кулеметну турель під великий калібр та телескопічну вежу для спостереження, інший – переобладнали під встановлення зенітної гармати. У ще одне авто ми придбали комплект з медичних нош та системи їх кріплення, тож колишній цивільний мікроавтобус перетворився на евакуатор.

1

Крім всього, People’s Project оплатив деякі супутні витрати на переобладнання та роботи над автівками. Нині все це та деяке інше спорядження особисто отримав сам легендарний комбат Вадим Сухаревський.

3

Крім того, підготували подарунки і для снайперів Морпіхів. Таке ми теж робимо не вперше: як благодійний фонд, ми не можемо купувати саму зброю. Тому на гвинтівки та набої для Морпіхів збирають кошти інші люди, наприклад, Серж Марко та Олексій Сіхарулідзе. Ми ж, своєю чергою, турбуємося про додаткове спорядження та докорінний апгрейд снайперської техніки. Обвіси, глушники, супутнє знаряддя – ми робимо все, аби мисливська колись зброя перетворилася на убивчий та точний інструмент роботи військового снайпера.

2

Все це спорядження ми купуємо коштом проекту «Захисники Маріуполя». Вже найближчим часом батальйон Морпіхів вийде із пункту постійної дислокації та вирушить на нові позиції на передовій. Екіпірувати їх усім необхідним, забезпечити спорядженням та амуніцією, аби вони і далі могли давати гідну відсіч ворогам – наше першочергове завдання. Адже хлопці захищають наш із вами спокій та безпеку. Ваші пожертви на проект будуть вкрай актуальними до самого переможного завершення війни. Долучайтеся!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше