Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!

Польові бліндажі

Ворог обстріляв наших прикордонників. Мусимо допомогти

«Мишебратья» знову передали нам гарячий привіт. Попри всі запевнення у «братській любові», російські терористи ні з того, ні з сього обстріляли контрольний пункт «Мар’їнка». Сама подія сталася ще 29 квітня, та от саме сьогодні наші друзі-прикордонники передали нам фото руйнувань. Як бачите, стрілецька зброя та заряди гранатометів понищили і будівлю самого КПП, і невеликий бліндажик. Жахнули ще й з мінометів – адже укриття,  де на час обстрілів можуть сховатися прикордонники, зруйноване вщент.

Сам обстріл трапився близько восьмої вечора, стріляли з села Олександрівка, що на тимчасово окупованих територіях. На щастя, ні прикордонники, ні хтось із мирних людей не постраждали. Обстріл стався раптово – прикордонники у відповідь не стріляли, бо ж терористи, як і завжди, стріляли з боку помешкань мирних людей.

Тепер же про те, чим можемо з користю допомогти усі ми. З огляду на руйнування, прикордонники просять для себе кілька бліндажів нашої конструкції, які ми збираємо у рамках проекту «Польові бліндажі». Їх вони встановлять неподалік від пропускного пункту, взамін зруйнованому укриттю. Звісно ж, ми допоможемо. Проте з урахуванням черги на ці бліндажі, ми попросимо і вашої допомоги – треба придбати додаткові матеріали, а їх ми купуємо саме коштом ваших благодійних пожертв. Ваші пожертви у рамках проекту «Польові бліндажі» – акт прямої допомоги нашим військовим. Певна сума вашого благодійного внеску будуть хорошим знаком подяки і врятують життя хороших хлопців, які стоять на варті кордону і не дають терористичній нечисті розповзатися далі.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше