Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

Ворог обстріляв наших прикордонників. Мусимо допомогти

«Мишебратья» знову передали нам гарячий привіт. Попри всі запевнення у «братській любові», російські терористи ні з того, ні з сього обстріляли контрольний пункт «Мар’їнка». Сама подія сталася ще 29 квітня, та от саме сьогодні наші друзі-прикордонники передали нам фото руйнувань. Як бачите, стрілецька зброя та заряди гранатометів понищили і будівлю самого КПП, і невеликий бліндажик. Жахнули ще й з мінометів – адже укриття,  де на час обстрілів можуть сховатися прикордонники, зруйноване вщент.

Сам обстріл трапився близько восьмої вечора, стріляли з села Олександрівка, що на тимчасово окупованих територіях. На щастя, ні прикордонники, ні хтось із мирних людей не постраждали. Обстріл стався раптово – прикордонники у відповідь не стріляли, бо ж терористи, як і завжди, стріляли з боку помешкань мирних людей.

Тепер же про те, чим можемо з користю допомогти усі ми. З огляду на руйнування, прикордонники просять для себе кілька бліндажів нашої конструкції, які ми збираємо у рамках проекту «Польові бліндажі». Їх вони встановлять неподалік від пропускного пункту, взамін зруйнованому укриттю. Звісно ж, ми допоможемо. Проте з урахуванням черги на ці бліндажі, ми попросимо і вашої допомоги – треба придбати додаткові матеріали, а їх ми купуємо саме коштом ваших благодійних пожертв. Ваші пожертви у рамках проекту «Польові бліндажі» – акт прямої допомоги нашим військовим. Певна сума вашого благодійного внеску будуть хорошим знаком подяки і врятують життя хороших хлопців, які стоять на варті кордону і не дають терористичній нечисті розповзатися далі.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше