Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Ворог сатаніє під Маріуполем: терористи остаточно зневажили Мінські угоди

З четверга, 26 січня, Маріупольський напрямок посилено загуркотів. Позиції Морпіхів під Маріуполем, у порушення всіх домовленостей, обстрілюють вже не просто зі звичних мінометів, а і зі ствольної артилерієї великих калібрів. За інформацією з «того боку», десь під Саханку до терористів приїхав колишній охоронець супермаркету на прізвисько «гіві», який нині гордо командує бандою терористичного зброду. Тож зараз цей слинявий вояка задовольняє власне самолюбство і, як і личить істоті без честі та совісті, користується можливістю погратися в дорослі цяцьки. Терористи і так не дуже дотримувалися Мінських угод та режимів тиші, а тут наче й зовсім знавісніли: луплять вже не просто із заборонених калібрів, а і взагалі з найпотужнішої ствольної артилерії, що постачає їм російський «воєнторг».

5

«Прильоти» 122-152 мм снарядів розорюють землю, січуть зеленку, засипають Морпіхів залізом

Своєю чергою, Морпіхи передають «гіві» привіт. Певний час тому він обіцяв прийти, штурмувати і навіть щось десь захопити у Маріуполі, та з тих пір ні його самого, ні його штурмовиків у місті так і не бачили – певно, добре маскуються. Морпіхи ж терпляче чекають – кажуть, до урочистої зустрічі готові уже давно.

А у самих Морпіхів невелике свято, от щойно повідомили нам з позицій. П’ятеро бійців свого часу зазнали поранень – таки трохи зачепило осколками. Хлопці підлікувалися у шпиталях, відпочили і нещодавно повернулися на позиції. А сьогодні, за віддану службу і захист батьківщини, бійців нагородили державними відзнаками «Захиснику Вітчизни».

3

От саме цих симпатичних хлопців сьогодні нагородили державними відзнаками
Даруйте – як і завжди, обличчя бійців ми не показуємо з міркувань безпеки

Противник хоче показати силу? Морпіхам є чим відповісти. А ми можемо допомогти цим чудовим хлопцям, які тримають оборону у найгарячішій на сьогодні ділянці фронту. Коштом пожертв у рамках проекту «Захисники Маріуполя» ми купуємо найсучасніше спорядження та амуніцію, засоби зв’язку, оптику, тепловізори та ще багато корисного і специфічного – всього, що так полегшує життя та службу на передовій.

Долучайтеся до допомоги – захистимо Маріуполь разом!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше