Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Вже у роботі! Проект «Операція «Світло» допомагає рятувати життя

Знаєте, що таке ноу-хау по-українськи? Це коли висоту робочого поля хірурга можна регулювати за допомогою от таких спеціальних підставочок. Турботливий тесля заздалегідь вистругав їх із підручних матеріалів та вифарбував у нейтральний сірий. Бачте, як зручно: аж три позиції, хочеш – роби повище, хочеш – оперуй на рівні обличчя.

2

Лампи хороші. Були. Сорок років тому. При всій повазі, їх давно час міняти

Насправді, цей жарт дуже сумний. Ми вважаємо, що лікарі, які щодня лікують людей та рятують життя, мають працювати у гідних людських умовах. Саме для цього ми збираємо кошти в рамках проекту «Операція «Світло» і плануємо придбати три комплекти обладнання – зручні столи та нові лампи, аби переобладнати хірургічні операційні блоки Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Так, лампи та столи там зараз є, проте геть застарілі. Вони постійно ламаються та відмовляють, тож хірурги мусять приділяти їм чи не більше уваги, аніж самим пацієнтам.

4

Поки ще демотаж. За короткий час тут буде вже нова сучасна лампа

Тиждень тому справа зрушила з місця: ми витратили перші акумульовані за проектом надходження і придбали одну із обіцяних ламп. Минулої середи вона приїхала до Черкас та посіла нове місце на стелі операційної. А вже за короткий час, після прибирання, санітарної обробки та ретельної дезинфекції боксу, обновка включилася до активної роботи. «Звісно ж, працює!», – відповів нам пан Гайда, хірург, який і виступив ініціатором проекту. – «Вже й не одну операцію під новою лампою провели!»

3

А от і вона: перша! Новісінька!

Лікарі раді, мов діти – дійсно, вперше за багато років хтось звернув на їхню біду та потреби увагу. Ми щиро вдячні, що ви не полишаєте їх у біді і допомагаєте тим, хто щодня рятує чиїсь життя. Повірте, такий фідбек, такий вияв подяки – дуже важлива річ. Та ще й у формі зручного обладнання для роботи! На даний момент збір коштів за проектом триває – час долучитись до доброї справи ще є. Ваші внески на рахунок проекту «Операція «Світло» – дуже світла та хороша справа, що колись може окупитися для вас сторицею.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше