Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Хороший старт! «Операція «Світло» показує перші позитивні результати

Усього два тижні, як ми відкрили наш ювілейний благодійний проект «Операція «Світло», а до участі у ініціативі уже долучилися майже сорок людей. Насьогодні ми вже зібрали понад дванадцять тисяч гривень. І знаєте, це чудовий початок. Хтось із благодійників переказав посильні кошти – є суми навіть у десять-п’ятнадцять гривень. Хтось знайшов можливість зробити переказ у тисячу та навіть дві – усі надходження як і завше ви можете відстежити в онлайн-звіті за проектом. Ми ж, своєю чергою, хочемо щиро подякувати усім, хто долучився до доброї справи. Саме ці кошти ми інвестуємо не лише у медицину – ми витратимо їх на порятунок людей.

2_2

Щоб керувати лампами, в операційній необхідна додаткова медсестра

Суть проекту дуже проста: ми, волонтери People’s Project, збираємо кошти, аби переобладнати три хірургічні операційні блоки. З таким проханням до нас звернулися хірурги Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Власне лікарі скромно попросили обладнати хоча б один із трьох блоків – та ми вирішили, що у такій справі напівмірами обходитися не можна. На даний час операційні відверто жахають: тутешнім лампам по сорок років, вони все частіше ламаються ламаються та перегоряють, світла катастрофічно не вистачає. Столи ж тут ще більш поважного віку – зламалися вони уже давно. Лише днями ми розповідали жахливу історію: один зі столів намертво заклинило просто перед початком операції, вже під пацієнтом. Замість того, аби лікувати людину, хірург мусив лізти і ремонтувати той стіл – до речі, в підсумку марно, розклинити стіл так і не вдалося.

У цих блоках оперують півтори тисячі людей на рік. Зламані столи, застарілі лампи – це зайві, геть непотрібні ризики для всіх пацієнтів та і самих лікарів. Власне хірург має концентруватися на операційному полі, а не на тому, як же розклинити той клятий стіл чи утримати лампу, аби вона не впала і не розчавила пацієнта. Державного фінансування ледь вистачає хіба на поточні потреби лікарні, про модернізацію обладнання мова й не йде. Саме тому ми, волонтери, і взялися допомогти.

4_4

Та навіть така відчутна сума поки що складає усього два відсотки від загальної суми проекту. На те, аби купити три комплекти настельних ламп із додатковим бічним світильником, та три чудові столи, які можна підлаштувати під більшість операційних поз, ми мусимо зібрати іще чотириста тисяч гривень. Здається, що сума величезна. Та ось сотня, ось іще кількасот, ось іще кілька благодійників і тисячні внески – і от, і вся сума практично зібралась. Не сумнівайтеся – всім нам під силу допомогти, хто скільки може. Зневіра та сумнів – погані компаньйони у всіх починаннях.

1_1

Всі ми пожертвуємо трохи грошей зараз, допоможемо обладнати лікарню – а вже лікарі, як трапиться лихо, рятуватимуть нас чи наших близьких у нормальних умовах, а не в страшному проваллі. Не кожен українець може дозволити собі лікування в приватних клініках чи у медичних світил. Що і казати про літніх людей, українських пенсіонерів, яким точно не світить лікуватися у Феофанії чи за кордоном. То ж зробимо нормальні умови в звичайній лікарні – і людям допоможемо, і дивись, може й лікувальна статистика відчутно поліпшиться. Друзі, вкотре просимо – не кидаймо одне одного у біді. Ми раді будь-якій допомозі: і пожертвам простих небайдужих людей, і допомозі спонсорів. Усі ваші внески у рамках проекту «Операція «Світло» – це дійсно світла і хороша справа, що рятує людям життя.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше