Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Гірська терапія

За крок до фіналу: ветеранам потрібна наша допомога

Півтора місяці, як група ветеранів повернулася з реабілітаційного походу Карпатами. Два дні, як наступна група вирушила у черговий похід. Цей, певно, буде вже останнім цього року – і хай би ще встигнути у хорошу погоду, аби усю групу не накрило похолодання та не змочив перший осінній дощ.

Мова про активність проекту “Гірська терапія“. Наші добрі друзі, волонтерська група з Кропивницього, організує безкоштовні для учасників реабілітаційні походи. Протягом двох тижні групи ветеранів проходять складні гірські маршрути, активно долають перешкоди пліч-о-пліч, відновлюють механізми взаємодії та потроху обмінюють травматичні спогади та душевний біль на мир та внутрішній спокій.

До проекту активно долучилися й ми з вами. За кілька місяців People’s Project зібрав необхідні суми коштів та закупив для учасників усе необхідне туристичне спорядження. Там і намети, і комфортні наплічники, і спальники, і усіляке інше таке, аби ветерани не змагалися за останній котелок, а могли відпочити і відновитися, не відволікаючись на побутові негаразди. Днями ж організували передостанню закупівлю – оплатили системи приготування їжі.

Та повний список потреб іще не закрито. Маємо останні дні – доки триває етап приїзду та виходу на гірський маршрут – аби докупити вже зовсім дрібницю. До збору залишилося 6 300 гривень. За ці кошти ми маємо придбати трекінгові палиці, аби ветерани не користувалися сучкуватими костурами і мали в дорозі добру опору. Тож друзі, вкотре звертаємося до вас. Сума невелика, спільними силами ми можемо зібрати її за лічені години. Долучайтеся і допоможіть, будь ласка. Хай кожен посильний внесок буде своєрідним знаком подяки для наших захисників. Гаразд?

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
16/09/2019Система Jetboil Flash7 22 491.00придбали
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Гірська терапія

Допомога волонтерам у організації реабілітаційних походів для військових та ветеранів.

111 978 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше