Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Допоможи мені дихати

Закликаємо допомогти: рятуємо передчасно народжених дітей!

«Білі пелюстки» – саме так лікарі називають крихких та вразливих діточок, що народжуються передчасно. Щорічно на планеті близько 15 мільйонів дітей народжуються раніше строку, а це в середньому кожен десятий малюк. На жаль, саме передчасні пологи є причиною майже половини всіх випадків смертей новонароджених.  Щоб привернути увагу до цієї проблеми, 17 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день передчасно народжених дітей.

Вони з’являються на світ з шокуюче маленькою вагою та можуть поміститися  на долоньці. Їх внутрішні органи не можуть виконувати свої функції, адже просто не встигли розвинутись. На щастя, сучасна медицина дає нашим лікарям можливість рятувати нетерплячих немовлят, але для цього необхідна особлива апаратура. Найчастіше ці дітки страждають від асфіксії та порушень дихальної системи. Перш ніж малеча зробить свій перший самостійний подих, лікарі щохвилинно слідкують, аби дитина отримувала необхідну норму кисню. Найжахливіше, що багатьом нашим лікарям доводиться майже навмання визначати дозування кисню через відсутність газоаналізатора.

Так не повинно бути. Тому ми запустили благодійний проект «Допоможи мені дихати». Його мета – придбати газоаналізатор для Київського міського пренатального центру №3. Цей прилад може врятувати тисячі малюків, які народились раніше строку та не можуть певний час самостійно дихати. Він дає можливість оперативно контролювати вміст усіх газів у крові дитини одразу під час кризових пологів та у лікуванні ускладнень, наслідки яких можуть скалічити все життя малюка. Прямо у ці хвилини у палаті інтенсивної терапії пренатального центру №3 до апаратів штучної вентиляції легень підключено трьох немовлят, які дуже потребують допомоги газоаналізатора.

Загальна сума до збору складає 245 тисяч гривень. На сьогоднішній день нам вдалося зібрати майже половину вартості апарату – 116 тисяч 825 гривень.

Ми вас закликаємо не лишатись осторонь, адже від цієї проблеми ніхто не застрахований. Підтримайте проект будь-якою зручною сумою. Також підтримати «нетерплячок» можна буде 16 листопада о 19:00 на Софійській площі Києва. Вже вчетверте Софіївський собор зафарбується у фіолетовий колір, щоб привернути увагу людей до тих, хто не може зробити свій перший подих без допомоги.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Допоможи мені дихати

Збір коштів на аналізатор електролітів та газів крові для відділення інтенсивної терапії Пологового будинку №3

244 369 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше