Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польські канікули дітей воїнів АТО

Звіт про подорож дітей героїв АТО до Польщі

Коли ми дізналися про те, що волонтери організовують подорож для діточок героїв АТО до Польщі і що їм дуже потрібні гроші на поточні витрати ми відразу зрозуміли, що маємо допомогти, але часу залишалося критично мало. Коли почали готувати проект, дуже переживали, що не встигнемо. Але часто, коли робиш щось важливе та правильне проблеми вирішуються неочікуванно швидко. Так і цього разу, ми змогли знайти небайдужого спонсора який вирішив допомогти та передав нам 32 545 гривень (1 300 євро) для організаторів подорожі. Ці гроші потрібні були для поточних витрат, адже коли подорожуєш з дітьми треба бути готовим до несподіванок, також волонтери хотіли щоб у дітей була можливість придбати собі приємні дрібнички та привезти до дому сувеніри на згадку про Польщу, ні у і звісно ж солодощі на численних екскурсіях.
inside 1

Зараз, коли діти вже повернулися до дому,організатори подорожі поділилися своїми враженнями. Подорож була дуже насиченою та цікавою. Діти поводили себе дуже достойно, чому раділи супроводжуючи їх волонтери.
Під час поїздки група завітала до Посольства України і познайомилася з усім відомим паном Дещицею, та його радником. Прийом був теплий, про що свідчать численні фото. Також, діти каталися на квадроциклах, їм організували майстер класи, цікаві зустрічи, похід до Аквапарку. Всі залишилися задоволенні.
Гроші надані спонсором витратили на ліки на екстренний випадок, на харчі в дорогу (бутерброди, воду), всім у кого не було купальників, плавок, взуття для аквапарку купили все необхідне, та під час візиту не обійшлось без морозива та інших солодощів. Діти є діти.
Залишок коштів дали діткам в останній день для шопінгу – по 50 євро та ще 8 на сувеніри (роздали 26 дітям з 30, на 4 діточок з Чернігівщіни зібрали кошти їхні земляки). Радощів було багато. Дівчата купували собі переважно сукні та одежу, малеча конструктори Lego, старші хлопці навушники та інші хлопчачі речі. Сфотографувати всі покупки організатори фізично не могли, та дітки обіцяли надати фотозвіти згодом. Також, кожному придбали на згадку про подорож магнітик, брелок та фігурку янгола-охоронця. Але саме головне, що діти відчули, що про них дбають і пам’ятають про героїзм їхніх батьків.
Більше вражень з подорожі, з перших рук на сторінці Викторії Фіщук.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
09/11/2015Поточні та кишенькові витрати під час подорожі-- 32 545.00витрачено в подорожі
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польські канікули дітей воїнів АТО

Збір коштів на поточні витрати дітей воїнів АТО під час подорожі до Польщі.

32 545 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше