ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Польські канікули дітей воїнів АТО


1 особа

вже зробили внесок

32 545 грн

з 32 545 грн необхідних

100% зібрано

оновлено 14.12.2015 о 13:40
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Ідентифікаційний код юридичної особи 36143302

Для чого це потрібно


Конфлікт на сході країни забрав життя багатьох наших військових, ще багато залишилися інвалідами, або продовжують боротьбу за життя в лікарнях та госпіталях. Нажаль, ми вже звикли до новин про чергові втрати. "Груз 200", "Груз 300" – вирази значення яких було відоме раніше одиницям, вивчила вся країна. За кожним повідомленням про загибель – драма конкретної родини. Звісно, ми не можемо повернути загиблих, але ми можемо допомогти їхнім родинам та не лишати сам на сам із горем.

Для того щоб підтримати родини загиблих та важко пораненних на сході, волонтери та активісти з Польщі та України об’єднали свої зусилля організувавши тижневу подорож до Польщі для 30 дітей. Під час подорожі запланована екскурсійна програма, діти відвідають декілька міст та зможуть познайомитися з країною, трошки розвіятися та відпочити.

Серед дітей, що їдуть у подорож сини та доньки військових АТО із разних міст України.

Mogylko-750-2
Всі мабуть пам’ятають трагічну історію літака-розвідника АН-30Б, що 6 червня 2014 року був підбитий ракетою терористів неподалеку Слав’янска. Тоді загинули п’ять членів екіпажу. Командиру корабля Могилко Костянтину Вікторовичу посмертно присвоєно звання Героя України. Він, ціною свого життя відвів палаючий літак від житлових кварталів міста врятувавши не один десяток цивільних. У підполковника Могилко залишилося двоє дітей.


Rydzanych-750
"Кіборг" Максим Ридзанич позивний Адам пійшов до лав ВСУ добровольцем, хоча не підлягав обов’язковій мобілізації. Пройшов героїчну оборону донецького аеропорту. Загинув від кулі російських диверсантів в селищі Опитне під час перемир’я 20 березня 2015 року. Без тата залишилося троє дітей.


Zhenzheruha-750
Женжеруха Володимир служив у ЗСУ за контрактом. 1-го вересня 2014 року під час розвідки близь Георгієвки, Луганської області підірвався на розтяжці. Указом Президента нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). У нього лишилися дві доньки.


Koval-750
Коваль Юрій був мобілізований до ВСУ у 2014 році. Служив рядовим у 1-ій окремій танковій бригаді. Загинув під час бою неподалік Луганського аеропорту, біля селища Красне. Його підрозділ на трьох БРТ прорвав два блок-пости але потрапив у засідку. Юрій загинув прикриваючи своїх. Без батька залишився 12-річний син.

На що збираються кошти


Активістам вдалося зібрати необхідний мінімум – гроші на дорогу та проживання дітей у Польщі. Та щоб зробити подорож цікавішою волонтерам, що їдуть з групою, потрібні додаткові кошти для проведення конкурсів, майстеркласів та на кишенькові розходи дітям. Адже, крім обов’язкових витрат є ще маленькі радощі. Проста можливість купити морозиво, або шоколадку, придбати сувенір додому додасть приємних вражень та позитиву, а це як раз те, що потрібно кожній дитині.
InsideГроші на поточні витрати
Гроші на поточні витрати
сплачено 100%
1/1 шт.
32 545 грн

Загалом   32 545.00 грн


Обговорення проекту

Новини проекту


Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...