Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Гроші зібрано Триває закупівля

Школа військових водолазів

388 осіб вже зробили внесок
390 543 грн
з 380 000 грн
100% зібрано
оновлено 14.07.2024 о 20:15
Підтримати інші проекти

Опис

У чому суть справи:


Навесні 2014 року Росія окупувала Крим. Разом із українськими землями до загарбників відійшли і військові потужності, де готували фахівців підводної військової справи. І матеріальні бази та ресурси, і певна кількість офіцерського складу, що зрадила своїй присязі, залишилися на окупованих землях Криму. Україна ж лишилася з дуже обмеженою кількістю фахових водолазів та практично без можливості до подальшої підготовки таких фахівців.У нас 1300 кілометрів морського кордону, агресор під боком і пряма загроза, що морські торгівельні шляхи та порти нам перекриють за лічені години. А це – майже смертельний для нашої країни елемент економічної війни. Тому й військові водолази, підводні диверсанти та інші вузькоспецифічні фахівці в достатній кількості нам потрібні просто як повітря.У жовтні 2019 року в Одесі нарешті створили окрему Школу водолазів на базі Військово-морського Флоту України. Школа має на меті підготовку бойових водолазів та фахівців підводної справи вузького профілю. Водолазів тут тренуватимуть і для Флоту, і для армійських підрозділів – тут же і спецпризначенці, і сапери, і розвідувально–диверсійні підрозділи, ба навіть десантники; і для рятувальних служб, і для правоохоронних структур. Де фахові водолази потрібні за штатом – їх готуватимуть саме тут.Щиро втішно, що наші давні друзі та партнери дають нам можливість допомогти у відродженні Водолазної школи на державному рівні. «Школа військових водолазів» – волонтерське об’єднання ентузіастів, бойових плавців, сполучених спільною ідеєю: відродження підводного Флоту України. Раніше саме учасники волонтерської ініціативи допомагали та готували окремі водолазні підрозділи та фахівців, нині ж учасники ШВВ стали вже біля витоків та створення Водолазної школи Флоту: так, аби готувати не лише окремих водолазів, а й тих, хто зможе поширювати практичний досвід і самим тренувати колег.

На що збираємо кошти:


Давайте поставимося до питання із розумінням, флотська Школа щойно почала свою діяльність, і певні моменти може бути ще не налагоджено на практиці. Інколи трапляються ситуації, коли виникають форс-мажори, нестача необхідного обладнання чи незборні обставини вимагають нестандартних рішень. Інколи треба докупити якесь спорядження, інколи – орендувати приміщення чи басейн, де проходять тренування курсантів. Так-так, як показує практика, трапляється і таке. Там он треба буде зайнятися і корабликом, який благодійники передали на баланс водолазного підрозділу ССО – значну частину матеріалів для його ремонту вже оплатили власним коштом самі волонтери, нас же просять допомогти із суміжними поточними витратами, аби водолазне судно якнайскоріше заступило на бойове чергування. Суми там, до речі, геть не астрономічні, і посильні до збору навіть за день – практика показує, що нам з вами по силі й складніші задачі.


І от саме для цього, аби підготовка підводних бойових фахівців не спинялася ані на мить, аби такими критично важливими дрібничками глобально зміцнювати наш Флот та кувати спільну перемогу у цій війні, аби, зрештою, захистити саме наше існування як держави, ми наново відкриваємо і продовжуємо збір коштів за проектом «Школа військових водолазів».


Що вже вдалося:


Спільний проект People’s Project та команди досвідчених інструкторів «Школа військових водолазів» існує з 2016 року. Тоді, у ході першого етапу, ми «з нуля» навчали плавати бійців підрозділу Морської Охорони прикордонників на Азовському морі, принагідно придбали та передали їм обладнання більш ніж на сто тисяч гривень. Результати роботи перевершили наші найсміливіші сподівання!


Минулого року ми продовжили тренування, адже вимоги до військових водолазів дуже високі: хлопцям потрібно постійно вдосконалювати навички та поглиблювати знання справи.


В рамках другого етапу проекту ми допомогли у підготовці та оснащенні доглядових команд, що несуть бойове патрулювання в морі та підтримують об’єкти військової морської інфраструктури у належному та безпечному стані. Серед іншого, вони навчилися затримувати дихання, працювати наосліп, рятувати людей та шукати вибухівку під водою.


 Крім окремих тренувальних курсів, за два роки існування «Школи військових водолазів» ми надали допомогу багатьом водолазним підрозділам, серед яких 73 Морський центр спеціальних операцій, спеціальний підрозділ Морської Охорони «Дозор-М», Центр розмінування та інші бойові підрозділи. • Ми навчали водолазів, закуповували та ремонтували водолазне спорядження, допомагали організовувати змагання з плавання та акватлону.


 • В обладнанні, яке ми допомогли придбати, сьогодні працюють морські спецпризначенці Сил спеціальних операцій, а навчені та екіпіровані нами морські прикордонники охороняють акваторію Маріуполя.


 • Минулого року, під час навчань по форсуванню водної перешкоди, волонтерське спорядження дозволило водолазам з Центру розмінування врятувати з-під води трьох людей та підняти дві затонулі БМП.


 • Один з колишніх курсантів проекту, морський прикордонник, брав участь у затриманні російського судна «Норд».


 • Також, завдяки нашій консультативній допомозі, Військово-морські сили вперше за багато років відновили підготовку підводних зварювальників, а це вкрай унікальна, вкрай складна водолазна специфікація. У рамках третього етапу проекту  ми витратили чверть мільйона гривень на закупівлю водолазного спорядження та оренду плавального басейну в Одесі. Навчальне водолазне спорядження, навчальні посібники, літературу, макети мінно-вибухових пристроїв та інші необхідні в навчальному процесі матеріали безкоштовно надала інструкторська група.


 Водолази тренувалися в басейні та у відкритому морі. Під час навчань ми відпрацювали з курсантами методи плавання, підводну боротьбу, вправи з арсеналу «морських котиків» ВМС США, а також роботу зі спеціальними апаратами замкнутого циклу та підводними буксирувальниками.Вже в ході четвертого етапу ми екіпірували РПДГ – Рятувальну парашутно-десантну групу 10 Бригади морської авіації Флоту. Це підрозділ, який у будь-який час доби будь-якої пори року очікує на оперативні виклики та рятує людей, що терплять лихо на воді. Хоча головна задача РПДГ – порятунок саме військових, та рятувати їм в основному доводиться життя саме цивільних. Відпочивальники, рибалки, драйвери – будь-хто, кого біда спіткала у морі, може розраховувати на цих фахівців. Хоча коштів зібрали значно менше, аніж було заплановано, втім, з допомогою колег-волонтерів, меценатів та давніх друзів Флоту основні потреби підрозділу вдалося закрити.Сьогодні ми продовжуємо активну роботу вже на перспективу, а не просто щоб закривати поточні проблеми. Тож друзі, долучайтеся – як ще пояснити таку очевидну необхідність цього проекту для самого подальшого існування України?


 • 19Серпня2019

  Бюджет проекту зменшений на 4 128 грн. Гроші заощадили завдяки знижці наданій постачальником на гідрокостюми сухого типу.

 • 14Березня2019

  Бюджет проекту збільшений на 109 864 грн. Розпочався четвертий етап проекту з підготовки військових водолазів. Цього разу збираємо кошти на придбання спорядження для рятувальної парашутно-десантної групи (РПДГ) 10 морської авіаційної бригади.

 • 25Травня2018

  Бюджет проекту зменшений на 5 249 грн за рахунок зниження вартості оренди басейну для тренувань.

 • 22Травня2018

  Бюджет проекту збільшений на 34 080 грн. До бюджету додали вартість шести гідрокостюмів мокрого типу Cressi sub “Fisterra” для пловців 73 МЦСО.

 • 03Травня2018

  Бюджет проекту збільшений на 26 790 грн. Ми розпочинаємо наступний, третій етап проекту з підготовки військових водолазів. Ця сума необхідна для оплати обладнання та оренди басейну для тренувань.


Етап 4
Гідрокомбінезони Military Resuce Swimmer Dry-Suit
Гідрокомбінезони Military Resuce Swimmer Dry-Suit
сплачено 100%
2/2 шт.
79 200 грн
із знімними кишенями, неопреновим шоломом та утеплювачем
Тактичні амфібійні черевики Altama
Тактичні амфібійні черевики Altama
сплачено 0%
0/2 шт.
7 936 грн
 Рятувальні жилети парашутиста Aqualung para swimmer west
Рятувальні жилети парашутиста Aqualung para swimmer west
сплачено 0%
0/2 шт.
18 600 грн
Етап 3
Маска Scubapro Zoom
Маска Scubapro Zoom
сплачено 100%
12/12 шт.
6 792 грн
Пояси водолазні Marseillas elastic belt
Пояси водолазні Marseillas elastic belt
сплачено 100%
12/12 шт.
3 168 грн
Басейн Національного Університету «Одеська морська Академія»
Басейн Національного Університету «Одеська морська Академія»
сплачено 100%
1/1 шт.
9 000 грн
для проведення курсу підготовки
Гідрокостюми мокрого типу
Гідрокостюми мокрого типу
сплачено 100%
3/3 шт.
59 904 грн
Етап 2
Адаптер 90
Адаптер 90" високого тиску
сплачено 100%
6/6 шт.
2 358 грн
Шланг середнього тиску
Шланг середнього тиску "Poseidon" 16 mm
сплачено 100%
5/5 шт.
2 025 грн
Перехідник високого тиску
Перехідник високого тиску
сплачено 100%
6/6 шт.
4 272 грн
Перехідник середнього тиску
Перехідник середнього тиску
сплачено 100%
6/6 шт.
4 950 грн
Тримач шланга манометра
Тримач шланга манометра
сплачено 100%
6/6 шт.
3 072 грн
Бандаж для кріплення регулятора на шию
Бандаж для кріплення регулятора на шию
сплачено 100%
6/6 шт.
630 грн
Модуль для компасу FS-2
Модуль для компасу FS-2
сплачено 100%
1/1 шт.
875 грн
Манометр SPG OMS-63 мм
Манометр SPG OMS-63 мм
сплачено 100%
1/1 шт.
1 285 грн
Оплата басейну
Оплата басейну "Наука", м.Киів, підготовка інструкторів
сплачено 100%
2/2 місяці
7 200 грн
Оренда плавального басейну в м.Маріуполь
Оренда плавального басейну в м.Маріуполь
сплачено 100%
328/328 людино/години
16 400 грн
Етап 1
Гідрокомбінезон Sub Gear Definition overall II, 7 мм
Гідрокомбінезон Sub Gear Definition overall II, 7 мм
сплачено 100%
2/2 шт.
8 520 грн
Ніж водолазний Cressi Orca
Ніж водолазний Cressi Orca
сплачено 100%
1/1 шт.
1 450 грн
Ласти Scubapro Jet Fin XL
Ласти Scubapro Jet Fin XL
сплачено 100%
4/4 шт.
10 200 грн
Буй сигнальний / контрольний OMS
Буй сигнальний / контрольний OMS
сплачено 100%
2/2 шт.
2 550 грн
Груз-пояс гумовий,
Груз-пояс гумовий, "марсельський" Seac Sub
сплачено 100%
6/6 шт.
2 400 грн
Боти до гідрокомбінезона Sub Gear Comfort Zip
Боти до гідрокомбінезона Sub Gear Comfort Zip
сплачено 100%
1/1 шт.
480 грн
Маска OMS Devil
Маска OMS Devil
сплачено 100%
10/10 шт.
5 600 грн
Трубка Sub Gear Apnea
Трубка Sub Gear Apnea
сплачено 100%
10/10 шт.
2 000 грн
Грузи свинцеві поясні, 1,5 кг
Грузи свинцеві поясні, 1,5 кг
сплачено 100%
50/50 шт.
5 000 грн
Гідрокомбінезон Sub Gear Base LX, 6,5 мм
Гідрокомбінезон Sub Gear Base LX, 6,5 мм
сплачено 100%
4/4 шт.
12 400 грн
Гирі вінілові, набор, 4 кг. - 10 шт, 10 кг - 2 шт
Гирі вінілові, набор, 4 кг. - 10 шт, 10 кг - 2 шт
сплачено 100%
1/1 шт.
2 256 грн
Гідрокомбінезон короткий Sub Gear Base LX, 5 мм
Гідрокомбінезон короткий Sub Gear Base LX, 5 мм
сплачено 100%
6/6 шт.
9 160 грн
Боти до гідрокомбінезона Sub Gear No Zip
Боти до гідрокомбінезона Sub Gear No Zip
сплачено 100%
5/5 шт.
2 740 грн
Шланг перепуску, 300 Атм, з манометром
Шланг перепуску, 300 Атм, з манометром
сплачено 100%
1/1 шт.
2 600 грн
Клей неопреновий
Клей неопреновий
сплачено 100%
1/1 шт.
100 грн
Силікон для прокладок
Силікон для прокладок
сплачено 100%
1/1 шт.
30 грн
Блокнот підводний
Блокнот підводний
сплачено 100%
2/2 шт.
500 грн
Метал (швелер, лист, шпилька) для виготовлення тренажера
Метал (швелер, лист, шпилька) для виготовлення тренажера "Ялинка"
сплачено 100%
2/2 шт.
4 185 грн
Оренда плавального басейну в м.Маріуполь
Оренда плавального басейну в м.Маріуполь
сплачено 100%
308/308 годин
11 396 грн
Дошка акрилова, для малювання, маркери
Дошка акрилова, для малювання, маркери
сплачено 100%
1/1 шт.
1 650 грн
Ласти Scubapro Jet Fin XXL
Ласти Scubapro Jet Fin XXL
сплачено 100%
2/2 шт.
5 550 грн
Ніж Cressi Giant
Ніж Cressi Giant
сплачено 100%
5/5 шт.
7 250 грн
Шолом неопреновий Sub Gear SEAL
Шолом неопреновий Sub Gear SEAL
сплачено 100%
2/2 шт.
710 грн
Балон сталевий з ветилем 15 л., 230 атм.
Балон сталевий з ветилем 15 л., 230 атм.
сплачено 100%
1/1 шт.
5 900 грн
Декомпресиметр Sub Gear XP 10
Декомпресиметр Sub Gear XP 10
сплачено 100%
1/1 шт.
4 200 грн
Ласти Scubapro Jet Sport Full Foot
Ласти Scubapro Jet Sport Full Foot
сплачено 100%
2/2 шт.
1 840 грн
Канат поліпропіленовий, 200 м, 12 мм
Канат поліпропіленовий, 200 м, 12 мм
сплачено 100%
1/1 шт.
2 040 грн
Рукавиці неопренові Best Divers, 5 мм
Рукавиці неопренові Best Divers, 5 мм
сплачено 100%
6/6 шт.
4 800 грн
Ліхтар підводний Scubapro Nova Light 720
Ліхтар підводний Scubapro Nova Light 720
сплачено 100%
2/2 шт.
4 200 грн

Загалом   380 000.00 грн

Звітність

Відповіді на запитання
×

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

102%
зібрано
Зібрано 390 543 грн
Залишилось зібрати 0 грн
95%
витрачено
Витрачено 372 245 грн
Залишок коштів 18 298 грн
Надходження
390 543 грн
Розрахунковий рахунок 26000053212526
ДатаЧасСумаДонор
13/01/2114:20200 UAH
13/01/2110:331 000 UAH
13/01/2109:5150 UAH
13/01/2109:3915 UAH
13/01/2109:17200 UAH
13/01/2104:45300 UAH
13/01/2104:37200 UAH
12/01/2121:1350 UAH
12/01/2120:50500 UAH
Разом (з урахуванням сплати комісії*): 390 543.00 грн
Комісія за платежі через LiqPay для власників карт Visa та MasterCard усіх українських банків становить 0%.
* Конвертація валюти відбувається автоматично на момент проведення операції.

Завантажуємо нові данні. Будь-ласка, зачекайте...

Не вдалося завантажити нові дані. Спробуйте ще раз пізніше.

Сервер повернув пусту відповідь.

Витрати
372 245 грн
Поточні витрати по проекту
ДатаНайменуванняК-тьВартістьСтатус
08/06/2021Роботи з поточного ремонту водолазного компресора1 22 771.20Виконано та оплачено. Чекаємо на акт.
27/10/2020Переказ коштів на проект «Другий фронт»1 6 395.00Кошти на переобладнання водолазних масок на противірусні захисні
27/10/2020Переказ коштів на проект «Другий фронт»1 6 395.00Кошти на переобладнання водолазних масок на противірусні захисні
27/10/2020Переказ коштів на проект «Другий фронт»1 12 790.00Кошти на переобладнання водолазних масок на противірусні захисні
17/03/2020Гідрокомбінезон сухого типу Military rescue swimmer drysuits2 79 200.00Оплатили та передали до в/ч А1688
17/10/2019Фал поліамідний100 1 848.00Придбали та передали до в/ч А 0344
26/02/2019Гідрокостюми мокрого типу3 59 904.00передали до в/ч А1594
25/05/2018Оренда басейну Національного Університету «Одеська морська Академія»1 9 000.00сплатили
25/05/2018Пояси водолазні Marseillas elastic belt12 3 168.00передали до в/ч А1430
25/05/2018Маска Scubapro Zoom12 6 792.00передали до в/ч А1430
04/07/2017Бандаж для кріплення регулятора на шию6 630.00передали до в/ч 1472
04/07/2017Шланг середнього тиску Poseidon 16 мм5 2 025.00передали до в/ч 1472
04/07/2017Адаптер високого тиску6 2 358.00передали до в/ч 1472
03/05/2017Перехідник високого тиску6 4 272.00передали до в/ч 1472
03/05/2017Перехідник середнього тиску6 4 950.00передали до в/ч 1472
03/05/2017Тримач шланга манометра6 3 072.00передали до в/ч 1472
20/04/2017Манометр SPG OMS-63 мм1 1 285.00передали до в/ч 1472
20/04/2017Модуль для компасу FS-21 875.00передали до в/ч 1472
20/04/2017Оренда плавального басейну в м. Київ (місяці)2 7 200.00сплатили
20/04/2017Оренда плавального басейну в м. Маріуполь (людино/годин)328 16 400.00сплатили
19/07/2016Шнур діаметр 12 мм, м200 2 040.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Швелер 5П (для виготовлення тренажеру), т00,82 1 402.12передали до в/ч 1472
19/07/2016Лист металу 4 (для виготовлення тренажеру), т0,103 1 592.18передали до в/ч 1472
19/07/2016Шайби 14 цб (для виготовлення тренажеру), кг0,5 22.45передали до в/ч 1472
19/07/2016Гайки 14цб (для виготовлення тренажеру), кг2 121.98передали до в/ч 1472
19/07/2016Болти 16*60 (для виготовлення тренажеру), кг8 429.12передали до в/ч 1472
19/07/2016Дошка акрилова, для малювання, маркери, папір, магніти1 1 745.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Оренда плавального басейну в м.Маріуполь (години)308 11 396.00сплатили для в/ч 1472
19/07/2016Ласти Scubapro Jet Sport Full Foot1 920.00передали Федерації підводного сорту
19/07/2016Декомпресиметр Sub Gear XP 101 4 200.00передали Федерації підводного сорту
19/07/2016Балон сталевий з ветилем 15 л., 230 атм.1 5 900.00передали Федерації підводного сорту
19/07/2016Грузи свинцеві поясні, 1,5 кг50 5 000.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Гідрокомбінезон Sub Gear Definition overall II, 7 мм1 4 300.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Клей неопреновий1 100.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Блокнот підводний2 500.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Шланг перепуску, 300 Атм, з манометром1 2 600.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Силікон для прокладок1 30.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Ліхтар підводний Scubapro Nova Light 7202 4 200.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Ласти Scubapro Jet Fin XL2 5 600.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Боти до гідрокомбінезона Sub Gear No Zip1 580.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Ніж Cressi GIANT 5 7 250.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Шолом SEAL, комбінований неопрен 4/6 мм 1 370.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Рукавиці неопренові Best Divers, 5 мм6 4 800.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Груз-пояс гумовий, 6 2 400.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Гідрокомбінезон BASE LX моно короткий 2 3 160.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Гиря вінілова HS 12 кг2 1 116.00передали до в/ч 1472
19/07/2016Гиря вінілова HS 4 кг5 1 140.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Трубка Sub Gear Apnea10 2 000.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Маска OMS Devil10 5 600.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Буй сигнальний / контрольний OMS2 2 550.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Ніж водолазний Cressi Orca1 1 450.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Ласти Scubapro Jet Fin XXL1 2 550.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Ласти Scubapro Jet Fin XL3 8 250.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Боти до гідрокомбінезона Sub Gear No Zip4 2 160.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Боти до гідрокомбінезона Sub Gear Comfort Zip1 480.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Шолом неопреновий Sub Gear SEAL1 340.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Гідрокомбінезон короткий Sub Gear Base LX, 5 мм4 6 000.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Гідрокомбінезон Sub Gear Base LX, 6,5 мм4 12 400.00передали до в/ч 1472
21/06/2016Гідрокомбінезон Sub Gear Definition overall II, 7 мм1 4 220.00передали до в/ч 1472
Разом: 372 245.05 грн