ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Тепловізійні приціли Archer


2 особи

вже зробили внесок

701 600 грн

з 701 600 грн необхідних

100% зібрано

оновлено 28.11.2015 о 17:00
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Ідентифікаційний код юридичної особи 36143302

Про приціли

Професійні тепловізійні приціли дозволять українським розвідникам та спецназівцям вести бій у повній темряві, тумані та бачити супротивника в диму. Побачити ціль за допомогою таких приладів можна навить через невеликі перешкоди, такі як кущі або трава.
for-project3
Приціли обладнані AMOLED міні-дисплеями високої роздільної здатності, що разом з висококонтрастним і чітким зображенням забезпечує високу якість зображення прицільних міток і мінімальний крок їх переміщення при пристрілюванні. Для прицільних міток реалізовані функції автоматичного реверса для зберігання високого контрасту мітки і автоматичного масштабування в залежності від кратності збільшення.
for-project1
Сучасна високотехнологічна база елементів блоку електроніки дозволила реалізувати широкі функціональні можливості приладу при мінімальних габаритах, вазі та використанні енергії. Прилад обладнаний датчиками присутності й освітлення, послідовним інтерфейсом для програмування і дистанційного управління. Вбудований модуль запису дозволяє вести фото- і відеозапис в декількох режимах. Дані зчитуються через провідний (USB) або безпровідний (Wi-Fi) інтерфейси. Прилад має одне універсальне герметичне гніздо для живлення, зарядки, відеовиходу і управління приладу.
for-project
Конструктивно приціл виконаний в ударостійкому водонепроникному пластиковому корпусі, стійкому до впливу агресивних середовищ і накачаний інертним газом. Органи управління зручно розміщені й конструктивно захищені від випадкового використання. Дві швидкозамінні касети для батарейок і акумуляторів дозволяють оперативно замінити джерело живлення “всліпу”. Зарядка блоку акумуляторів відбувається безпосередньо в прицілі.

Передбачено кріплення для встановлення додаткового обладнання, кістьовий ремінь для комфортного і надійного тримання, стандартне кріплення на фотоштатив.

Тепловизійний приціл Archer TSA-5R/336-55
Тепловизійний приціл Archer TSA-5R/336-55
сплачено 100%
3/3 шт.
523 400 грн
Тепловизійний приціл Archer TSA-9
Тепловизійний приціл Archer TSA-9
сплачено 100%
1/1 шт.
178 200 грн

Загалом   701 600.00 грн


Обговорення проекту

Новини проекту


Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...