Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Костянтин Фішер, протез виготовляється

Виготовлення протезу для Костянтина оплатив спонсор. Всі кошти,...

Костянтин Фішер, протез виготовляється

Костянтин Фішер, протез виготовляється

Виготовлення протезу для Костянтина оплатив спонсор. Всі кошти, зібрані People’s Project на його протез, будуть переказані іншому Переможцю.

Колючий погляд, сталева вдача, сам твердий, мов гартована криця. «У мене є улюблена фраза, з якою я завжди йшов по життю: нехай живе і процвітає вільна Україна. Хай завжди українці будуть здоровими і щасливими на своїй рідній землі», – саме з цим гаслом Костянтин рушив і на війну.

Це історія молодого героя, який захищав Батьківщину і ледь не втратив життя. Костянтин Фішер пішов до війська добровольцем, з перших же днів буремних подій. Воював на самому вістрі — був снайпером, був розвідником. Ким був іще, те вкрите мороком військової таємниці. Пройшов більшість гарячих точок першого року війни. На другому році служби група Костянтина втрапила в засідку під Горлівкою, що на Донеччині.

Kostyantyn-inside-back stage 1

«Під кулеметний обстріл ми потрапили на одному з розвідувальних виходів, коли уночі поверталися вчотирьох із завдання. Разом із побратимом потрапили в засідку, ворог врізав чи з ДШК, чи з УТЕСа. Куля калібру 12,7 міліметрів пробила наскрізь все коліно. До приходу побратимів і медиків я з усієї сили здавив ногу, стиснув її з усіх сил, аби не стекти кров’ю», – згадує ту лиху ніч Костянтин. І спогади дійсно не із приємних.

Життя врятував побратим на позивний «Назар» – витягнув пораненого з-під вогню, а потім більше кілометра тягнув на власних плечах. Той кілометр ледь не став останнім: через тяжку кровотечу Костянтин балансував на межі життя та смерті. Вже у Торецьку, у військовому шпиталі виявилось, що куля порвала дві артерії. Загальна втрата склала понад три літри крові, крім того, виявилось, що рятувати вже нічого — ногу практично відірвало кулею. Лікарі якнайшвидше спинили кровотечу, стабілізували стан Костянтина, зробили складну операцію, ампутували ногу, а згодом довго, хвилина за хвилиною, день за днем, відвойовували хлопця у смерті.

Kostyantyn-inside-pro_lng

На щастя, Костянтин витримав. Чоловік одужав, пройшов реабілітацію і знову зажив максимально повним, з огляду на травму, життям. Нині він прагне повноцінно повернутися до свого довоєнного захоплення — тренувань з карате. І це не просто марна мрія новачка, адже карате Костянтин вже присвятив двадцять років свого життя.

Kostyantyn-inside-mix

«Я завжди порівнював себе з тигром. На моєму тілі навіть татуювання у вигляді тигра. Це мій талісман і символ боротьби. Я завжди поводився як тигр, асоціював і порівнював себе із цим сильним звіром», – то і захоплення собі Костянтин обрав відповідно до своєї філософії. Чоловік практикує найжорсткіший зі стилів східного двобою, Кіокусінкай, де бої проводять у повному контакті та без захисного спорядження. Вже і сьогодні Костянтин успішно бере участь у змаганнях серед ветеранів АТО. Втім, повернутися до повноцінних тренувань без спеціального спортивного протеза все ж вкрай складно.

Чоловік мріє не лише гартувати власне тіло в двобоях. Мрія Костянтина — поширювати свої унікальні досвід та знання, вчити прихованим тонкощам двоборства, гартувати тіло і душу всіх охочих. Насьогодні вчитель вже має трьох перших учнів, адже родина виховує трьох чудових синів. Маючи протез, Костянтин матиме змогу істотно розширити коло тренувань. «Коли закінчиться війна, я наберу на навчання східними єдиноборствами велику кількість ветеранів, і буду тренувати їх та молодь. А зараз почну тренувати синів, відновлю сили та повернусь у форму», – розповідає про плани на майбутнє сам чоловік.

Kostyantyn-inside-family 1

Докладніше про протез

Для того, аби втілити мрію Костянтина в життя, ми відкриваємо наступний, другий етап благодійного проекту People’s Project «Переможці», ініційованого благодійним фондом «Серце Воїна». Це окрема кампанія зі збору коштів, яка є складовою частиною глобального мультимедійного соціального проекту «Переможці», заснованого за спільної ініціативи ТСН (канал 1+1) та журналу Viva!. Через фото, відеоарт, спецномери журналу Viva! та відповідні випуски інформаційних телепрограм, організатори прагнуть привернути увагу до людей, що змушені жити із інвалідністю, та проблем, що стають на заваді до повної соціалізації. Герої проекту – ветерани АТО, що втратили кінцівки у ході бойових дій, проте не втратили сили духу, не здалися, і змогли максимально повно, попри страшні травми, повернутися до нормального життя.

У ході другого етапу проекту ми плануємо зібрати необхідну суму для виготовлення та подальшого пристосування унікального спортивного протеза з урахуванням всіх параметрів тіла Костянтина. Це повний стегновий протез, одна з найсучасніших розробок німецької марки Otto Bock. Ця модель складається з гільзи зручної фізіологічної форми, виготовленої з урахуванням параметрів ноги, спортивної стопи, яка гасить поштовхи та тримає великі навантаження, а також комп’ютеризованого колінного вузла. Він дозволяє прораховувати положення тіла та рухи, аби людина не лише тримала рівновагу, а і в повній мірі робила складні комбінації рухів під час бігу, ходи, спортивних вправ чи інших навантажень. Мудра електроніка прораховує режим використання та підлаштовується під поточну задачу. Весь протез виготовлено з сучасних композитних матеріалів. Він сам собою зручний, легкий та витримує граничні навантаження. І це якщо не згадувати, що один лише протез може докорінно змінити усе життя Костянтина.

Мрія чоловіка вартує відносно недорого — всім нам, спільними силами, буде легко допомогти. Це саме той маленький крок, який дозволить Костянтинові вповні займатися справою усього життя і ні, не забути про каліцтво — зробити так, аби воно не стояло на заваді заповітній мрії. Друзі, допоможемо Костянтину разом!

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас