Чому це потрібно?
Більшість українців чули хоча б якусь інформацію про застосування тепловізорів в зоні АТО. Але чи відомо, чим дійсно корисні та практичні такі приціли для наших військових в бою? А тепер трішки розкажемо про їхню ефективність та функціонал. Тепловізор являє собою спеціальну відеокамеру, забезпечену висококонтрастним мікродисплеєм. Ударостійкий металевий корпус захищає прилад від засобів радіоелектронної боротьби, а також від ударів і несприятливих погодних умов. Рекордно малі габарити і вага дають зручність використання, а тривалий час роботи і можливість перезарядки — постійну бойову готовність. На сьогоднішній день запропонований тепловізор в даному проекті — це останній тренд в техніці виявлення цілі й в самому прицілюванні. Один із головних механізмів дії тепловізійного прицілу полягає в отриманні теплового зображення об’єктів, що знаходяться на місцевості, в режимі реального часу. Пристрій однаково ефективно діє як в денний, так і в нічний час без необхідності в зовнішньому освітленні.
Детектор приладу здатний виявляти джерело теплового випромінювання в умовах недостатньої видимості і в повній темряві на відстані кілометра або більше. Тепловізор краще у використанні за традиційні прилади нічного бачення. Тепловізійний приціл гарної якості виявляє мету за будь-якої погоди (снігопад, сильний дощ, туман), а також розпізнає об’єкт крізь кущі і пилові завіси. Слід також додати, що при використанні тепловізійних пристроїв ефективність ведення бою буде набагато кращою.

Виробництво тепловізійних прицілів деталях
Прототипом при створенні першого українського тепловізора служив широковідомий приціл канадської компанії GSCI, а саме TWS-3050, який коштує близько 12000 $, а вартість його українського аналога – всього лише 4900 $. Ще однією з переваг є те, що даний тепловізійний приціл має малі габарити і його легко встановити на автомат, тому що він має легшу вагу при використанні у порівнянні з іншими аналогічними прицілами.
Порівняльний аналіз функціоналу українського TeplovizorUA та його канадського аналога TWS-3050
І, безумовно, ще одним з вагомих пріорітетів та бонусів є те, що приціли TeplovizorUA вироблені в Україні, а оскільки сам процес перевезення іноземних тепловізорів, як показує практика останніх місяців та процедура розмитнення дуже затягнута в часі і не зовсім офіційна.
На що збираються кошти?
Даний проект має на меті зібрати кошти на 14 тепловізорів вітчизняного виробництва. Вартість одного тепловізора коштує $ 4900, що cтановить 98000 тисячам гривень. Пам’ятайте, що жертвуючи кошти та купуючи кожен тепловізійний приціл можна уникнути поранень, фатальних наслідків та загибелі наших солдатів.
Демонстрація роботи тепловізійного прицілу
- 22Квітня2015
Бюджет проекту зменшений на 705 600 грн. У зв'язку зі зменшенням бюджету проекту, купуємо 8 тепловізійних прицілів замість 14.

Загалом 940 800.00 грн
Обговорення проекту