Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.

Бійцю Нацгвардії загрожує інвалідність. Відео.

Бійцю Нацгвардії загрожує інвалідність. Відео.

Бійцю Нацгвардії загрожує інвалідність через недостачу коштів на лікування. Вартість лікування 611 899 гривні.

Знайомтесь – Володимир, 37 років, львів’янин.Мобілізований в зону АТО з серпня 2014 року, Володимир захищав нашу Країну під Луганськом. Спочатку в Дебальцевому, потім був переведений в район Попасної.

Під час виконання бойового завдання в червні 2015 року, Володимир потрапив під артилерійський обстріл. В нацгвардійців саме відбувалась зміна наряду о 6й ранку на блок-посту біля с.Попасного. Ворожі ГРАДи накрили блок-пост, снаряди долітали навіть до жилих будівель цивільних. Разом з Володимиром було поранено місцевого мешканця.

Як саме це відбувалось, дивіться в коментарії самого бійця:

Рік лікування у державних шпиталях залишив ногу неопороздатною. За цей час боєць переніс 16 операцій на нозі – спочатку лікували гнійну рану, потім поставили апарат та замістили дефект малогомілковою кісткою, але через зміщення кістки виконували повторні операції. Травмована нога має дефект кістки – 14 см, і якщо бійця не лікувати сучасними технологіями, травмована нога залишиться на 6 см коротшою. Детальніше про хворобу Володимира можна прочитати за цим посиланням.

Це один з найскладніших випадків в історії існування проекту “Біотех-реабілітація поранених”, адже максимальний розмір вирощуваної кістки межує з розміром дефекту ноги Володимира. І сума лікування – 611 899 гривень, теж достатньо велика. Але інакше врятувати бійця просто неможливо!

Повернути нозі опороздатність та повноцінну функцію руху, реконструктивно-відновлювальне лікування гомілки з застосуванням біотехнологій.

Просимо допомоги з поширенням інформації і грошової підтримки проекту “Біотех-реабілітація поранених” за цим посиланням:

 

 

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас

Партнери