Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Війна проти імперіалізму об’єднала іноземних добровольців

За відновленням кінцівок до нас продовжують звертатись поранені бійці. І якщо півтори...

Війна проти імперіалізму об’єднала іноземних добровольців

Війна проти імперіалізму об’єднала іноземних добровольців

За відновленням кінцівок до нас продовжують звертатись поранені бійці. І якщо півтори роки тому майже всі бійці за проектом Біотех-реабілітація отримували поранення від «роботи» важкої артилерії, то останні наші підопічні – всі підірвались на ворожих розтяжках.

Історія війни одного з добровольців ОУН, Ігоря (позивний «Шульц») перетинається з життєвими переконаннями його побратимів – білоруса і росіянина. Спільні політичні погляди привели їх на нашу війну в розпал найбезпечніших студентських років. Всі вони потрапили в добровольчий батальйон ОУН.

Шульц 1

Під час перемир’я з невідомих причин активізувався супротивник, батальйон ОУН виконував бойове завдання на передовій. Наш Герой Ігор «Шульц», білорус з позивним «Сябро» і росіянин Сергій – разом отримали поранення в Пісках – підірвались на ворожих розтяжках за 300 метрів від позицій 13 вересня 2015 року.

«Сябро» вже вилікуваний, продовжує свою боротьбу проти тоталітарної системи. Росіянин Сергій зараз в Дніпропетровську, йому треба проходити достатньо складне лікування і ставити протез на ногу за кордоном. Із зрозумілих причин, додому повернутись не може – його там просто знищать, тож і період перебування за кордоном за два роки він вже давно порушив. Громадянство України Сергію не дають, тож переїзд за кордон за для продовження лікування неможливий.

«Зі мною підірвався білорус, якому нарешті за півтора року війни надали громадянство. Зі мною підірвався і росіянин, мій побратим, якому прийшлось ампутувати частину ноги, не вдалось врятувати. Хлопчина не може отримати громадянство нашої Країни, справою наче СБУ займається….» – розказує Ігор. –

«Сергій прожив все життя в Московській області. Просто приїхав взимку 2014 року до товариша в Київ. Тоді як раз почалась революція Гідності. Хлопець побачив, що міліція займається безкарним побиттям людей, знаючи, що їм за це нічого не буде і зрозумів – неважливо в який державі ти знаходишся, але такі речі неприпустимі.

Все почалось з Києва. Він повернувся додому, його почали критикувати знайомі, товариші – «зомбация майдановская». Після цього він вирішив повернутись до нас. За його словами, його вибір – це не лише оборона України, це і за Росію, і за Білорусь, за всі слов’янські народи, які страждають від імперіалізму тих виродків в Кремлі».

Наразі, Ігор чекає на наступну операцію. Прогнози лікаря дають надію на повне відновлення функції ноги. Але якби хлопець не потрапив в Ilaia, за півроку втратив би ногу остаточно – таранна кістка правої ноги повністю розсипалась, і допомогти йому не змогли навіть сучасні біотехнології.

Шульц 2

Ігор із задоволенням дає нам інтерв’ю. До війни хлопець навчався за кордоном, вивчав політологію в Державному Опольському Університеті (Польща, м. Ополе). Він повний рішучості боротись далі, якщо не на фронті, так відстоювати права добровольчих батальйонів:

«На рахунок нашого батальйону можу сказати – злочинний режим Порошенка наживається на кістках добровольців, котрі стояли с початку війни на фронті. Ми не отримуємо статусу учасника бойових дій. В нас дуже багато іноземців в батальйоні, ніхто їм не дає ніяких пільг, ніхто не збирається визнавати, що ми там знаходимось як військовослужбовці…Будемо з цим розбиратись, займатись…Зверху трішки не те роблять, що пасувало би».

Збір коштів на лікування Ігоря за проектом Біотех-реаблітаця поранених бійців АТО ще продовжується. Ігор висловлює подяку всім небайдужим до його стану людям і обіцяє продовжувати відстоювати честь і гідність нашої країни! Перемога за нами!

Допомогти можна за посиланням:

 

 

 

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас