Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!
Допомогти проекту

Олександр К., 32 роки. Лікування завершено

Як лікують Олександра:

01.03.2018: Ще

Олександр К., 32 роки. Лікування завершено

Олександр К., 32 роки. Лікування завершено

Як лікують Олександра:

Поранений:

Олександр, 32 роки, боєць 79 ОАЕМБр, поранений біля Ізварино.

Травма:

Незрощений перелом шийки таранної кістки зі зміщенням, незрощений перелом п’яткової кістки зі зміщенням та дефектом кісткової тканини
inside4
Боєць не може ступати на ногу через переломи та зміщення кісток стопи. Раніше він переніс шість операцій, проте стопа так і залишається неопороздатною, адже традиційні методи лікування неефективні при таких травмах. Подальший перебіг загрожує інвалідністю. Для того, щоб повернути нозі опороздатність, потрібне складне лікування стопи за допомогою біотехнологій.

Детальніше про пораненого:

Олександр – боєць 79 ОАЕМБр (м. Миколаїв). Був поранений 26 червня 2014 року біля кордону з Російською Федерацією неподалік пунктів Ізварине та Довжанський. Тоді Олександр виконував важливе завдання – вивести своїх побратимів з-під постійних обстрілів з боку Росії. По дорозі автоколону бійців кілька раз обстрілювали, а потім БТР, у якому їхав Олександр, підірвався на фугасі. Боєць отримав відкриту черепно-мозкову травму та перелом ноги, його побратими теж були важко поранені. Він розповідає, що як раз за кілька днів до події волонтери забезпечили їх високоякісними шоломами, і якби не цей шолом, Олександр навряд чи вижив.
inside3
Після надання першої допомоги бійця транспортували у Дніпропетровськ, де лікували травму голови – вмонтували лобну пластину. Потім Олександр лікувався у госпіталях Одеси та Миколаєва, переніс шість операцій, але традиційні методи лікування не допомогли відновити кістки стопи, і герой досі пересувається на милицях.
inside2
Олександр – кадровий військовий, прапорщик. Служить у рідному Миколаєві вже 16 років. На захист України його підрозділ став ще 3 березня 2014 року – бійці спочатку охороняли кордон з Кримом на Чонгарі, а потім відійшли на Схід. За час АТО пройшли через Савур-Могилу, Дьяково та інші гарячі точки.
inside1
Зараз вдома бійця чекає родина – батьки та сестра. А рідний брат, як і Олександр, теж кадровий військовий і зараз служить у легендарній 79-тій бригаді!

Необхідне лікування:

Реконструктивно-відновлювальне лікування стопи у два етапи, що допоможе повернути функції нозі опороздатність та повноцінні функції.

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

• Обстеження та консультації спеціалістів (ортопедія, біострахування): 11 215 грн
• Забір фрагменту малогомілкової кістки та кісткового мозку (зі знижкою 40%): 15 120 грн
• Підготовка клітинно-тканинного матеріалу в біо-лабораторії (зі знижкою 30%): 64 000 грн
• Оперативне лікування дефектів таранної та п’яткової кісток (зі знижкою 40%): 271 396 грн

Оновлення бюджету
У березні 2016 року завершено лікування Олександра, кістки зрослися, лікарі зняли фіксуючий апарат. Зараз йде активний процес відновлення функцій вилікуваної кінцівки. Та під час основної операцій, що була проведена у листопаді 2015 року, довелося використати значно більше клітин ніж планувалося – мононуклеарів для очищення ложа та стовбурових клітин для покращення васкуляризації (пророщення клітинами) клітинно-тканинного трансплантату. До того ж, під час розробки ноги було виявлено положення стопи, яке в процесі відновлення кісток передбачити було неможливо. Для усунення потрібен додатковий етап для виведення стопи у правильне положення. Сума додаткових витрат склала 185 562 грн.

Оновлена спеціальна ціна на лікування: 547 293 грн

Партнери

Останні новини

Всеукраїнський центр волонтерів

people
Миколаївський обласний благодійний фонд
“РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації Серія АВ №736456 від 26.09.08

Контакти:

Преса про нас