Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

«14 друзів хунти» прийшли на допомогу «Переможцям»

Он яка несподіванка. Ми і проект «Переможці» поки завершили, а на рахунок і досі надходять кошти. Цього разу нам надіслали ще три тисячі гривень.

22

Нині, як ви можете побачити у звіті за проектом, сума збору складає майже 139 тисяч гривень, при тому, що необхідна сума складає усього 135. Кошти нам вже вчергове переказали наші друзі: видавництво «ДІПА», що здійснило публікацію книги «14 друзів хунти». Це збірка живих спогадів та пронизливих історій військовослужбовців і волонтерів, які віддали останні три роки життя почесній службі нашій країні та допомозі українській Армії. Частину коштів від продажу представники видавництва з самого початку пообіцяли жертвувати на благодійність. І знаєте, свою обіцянку вони чесно тримають: це вже другий переказ на рахунок «Переможців», а загальна сума пожертв склала вже 10 тисяч гривень.

11

Тепер же щодо практичного боку справи. Ми саме завершуємо всі формальні дії, аби завершити переказ зібраних коштів на рахунок організаторів проекту «Переможці», аби головному герою, учаснику АТО Миколі Полтораку, що втратив ногу у бою, виготовили новий зручний спортивний протез. Надлишок же коштів залишиться на нашому рахунку. 

Ми вирішили не завершувати наш окремий одноіменний проект і продовжити збір коштів на користь вже іншого учасника – трохи згодом ми вирішимо, кому із наших поранених бійців допомога буде найдоречнішою. Поки ж збір коштів тимчасово призупинено, ми закликаємо вас підтримати інші наші благодійні ініціативи: наприклад, проект «Біотех-реабілітація поранених», де ми, за допомогою високих медичних технологій клініки ilaya, відновлюємо тяжкопоранених бійців і рятуємо їх від ампутацій.

Фінансувати таке лікування ми можемо виключно коштом народних пожертв: очільники Мінохорони здоров’я ці технології воліють не визнавати: у них свої міркування, їм чомусь легше та вигідніше ампутувати. Тож навіть кілька гривень ваших пожертв будуть дуже доречними: наразі у проекті лікуються одразу кілька дуже тяжких поранених, і їм потрібна наша підтримка.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше