Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Реабілітація та відновлення руху поранених

Armeo Spring передали центру реабілітації

Починаючи проект “Реабілітація та відновлення руху поранених” ми дуже сподівалися на підтримку і вірили, що все вийде. Та все одно, сумніви щодо успіху проекту не полишали. Адже зібрати два мільйона гривень менш ніж за два місяці – непроста задача. Тим не менш, з вашою допомогою та за підтримки благодійника, ми змогли придбати перший в Україні апарат Armeo Spring, що призначений для остаточної реабілітації поранених із втратою функцій верхніх кінцівок. Іншими словами, цей диво-апарат в ігровій формі допоможе лікарям центру Nodus у значно коротші строки відновлювати роботу рук поранених. Використання Armeo Spring не тільки пришвидшує процес реабілітації, а й значно підвищує її ефективність. Апарат відновлює дрібну моторику, економить час клініки і пацієнтів, що дає шанс допомогти більшій кількості поранених.
Вже зараз черга на процедури сформувалась чимала. Також Armeo Spring підійде для військовим з протезами рук. Відпрацьовувати рухи та напрацьовувати відчуття штучної руки теж зможуть на цьому аппараті.
Сьогодні відбулася урочиста передача апарату Armeo Spring клініці Nodus. Фахівець компанії Manovo – виробника приладу, прилетів для того, щоб навчити лікарів користуватися приладом. Для наочності залучили першого пацієнта, що пройде курс реабілітації за допомогю Armeo. Олег боєць 28 бригади, який отримав поранення близь Волновахи, один з тих чиє відновлення та повернення до нормального життя залежить, в тому числі, від реабілітації за допомогою цього апарату.
Скоро ми поділимося з вами відео передачі та роботи приладу, а також, будемо тримати вас в курсі і розказувати про результати реабілітації військових.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Реабілітація та відновлення руху поранених

Збір коштів на апарат Armeo Spring, необхідний центру реабілітації Nodus для відновлювання функцій рук та кистей поранених бійців АТО.

1 845 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше