ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!
Захистіть себе та своїх близьких - поширте це в соцмережах
Ваш внесок має з'явитися у звіті за кілька хвилин - залежить від обробки банком
Tweet

Реабілітація та відновлення руху поранених


635 осіб

вже зробили внесок

1 857 018 грн

з 1 845 000 грн необхідних

100% зібрано

оновлено 21.01.2016 о 20:37
Підтримати інші проекти
Поділитися у Facebook

founders-nodus-nophone-2new

Для чого це потрібно


People’s Project продовжує співпрацю з науково-практичним центром нейрореабілітації Nodus. Нагадаємо, декілька місяців тому, на ваші пожертви в рамках проекту "Допомога центру реабілітації поранених", ми придбали апарат ультразвукового очищення ран Sonoca 185. На момент придбання апарату черга на процедури вже була чимала. Тому він зразу почав працювати. Звіти про результати ми теж публікували в проекті.

Зараз центру Nodus знову потрібна наша з вами допомога у придбанні реабілітаційного обладнання. Лікування та реабілітацію бійців АТО центр проводить майже повністю за власний кошт, витрачаючи левову частку зароблених грошей. Тож потягнути ще й придбання дорогого реабілітаційного обладнання своїми силами не виходить.

 

Про роботу та проблеми, з якими стикається клініка, дивіться у сюжеті Еспресо TV.

Центр береться за найважчих хворих і допомагає у випадках які вважалися безнадійними. Нагадаємо вам історію Іллі, це лише одна з великих перемог центру Nodus. Лікарі не просто допомогли бійцю, якому пророкували майбутнє без руху, вони повернули його до життя. В результаті проведенних нейро-реабілітаційних заходів Ілля самостіно ходить, розмовляє, може себе обслуговувати. Щасливих історій одужання має бути якомога більше.
Illya


Щоб переконатися в ефективності реабілітаційних програм центру Nodus, пропонуємо зайти на їхній сайт

Ця невелика клініка чи не єдине місце в Україні в якому не тільки оперують та виходжують, а й займаються спеціалізованою реабілітацією бійців АТО після операцій. Лікарі повертають поранених до нормального життя відновлюючи функції кінцівок та повертаючи мову, заново вчать ходити та відновлюють дрібну моторику. Від того на скільки вдалою буде реабілітація залежить майбутнє поранених, те на скільки повноцінним буде їхнє життя. Неможливість самостійно себе обслуговувати часто призводить до розладів психіки бійців, депресивних станів. Тож, за допомогою нейрореабілітації лікарі вирішують зразу декілька серйозних проблем. Ми не можемо залишити без підтримки лікарів Nodus, що боряться за майбутнє військових, які пожертвували своїм здоров’ям захищаючи Україну.


На що збираються кошти


Обираючи серед передових реабілітаційних технологій спеціалісти центру шукалу таку, що матиме доведену економічну та клінічну ефективність та зупинилися на екзоскелетних роботизованих 3-D системах з біологічно-зворотнім зв’язком для відновлення функції руки, зокрема кисті. Тим більше, дані системи є незамінні в ерготерапії протезованих пацієнтів, так як мають найбільш доведену корисну навчально-тренувальну платформу для відновлення побутових вмінь та соціальних навичок. Серед всіх пропозицій обрали реабілітаційний комплекс для функціональної терапії верхніх кінцівок – апарат Armeo Spring.

Чому саме Armeo Spring?

Найсучасніша роботизована технологія у 3D робочому просторі з зворотнім зв’язком для функціональної терапії верхніх кінцівок. Замість монотонних виснажливих занять з ерготерапевтами протягом багатьох місяців, використання технології Armeo Spring пропонує цілеспрямовані інтенсивні індивідуальні заняття з завданнями різної складності, які мотивують пацієнта для досягнення найкращих результатів. Саме ця технологія покращує рівень концентрації уваги та координації рухів пацієнта, а можливість наочно відстежувати прогрес реабілітації підвищує самооцінку пацієнта.

Заняття проходять за допомогою спеціального програмного забезпечення в цікавій ігровій формі.
Softwear pics

Для кого необхідний цей апарат?

Заняття на апараті Armeo будуть включені до реабілітаційних програм:
– хворих з наслідками ушкоджень центральної та периферичної нервової системи, що проявляються руховим та чутливим дефіцитом функцій верхніх кінцівок;
– для цілеспрямованої адаптації та напрацювання практики при користуванні сучасними біонічними протезами верхніх кінцівок.

Наскільки ефективна технологія?

У порівнянні з традиційними методами відновлення дефіциту функцій руки та кисті технологія Armeo Spring значно скорочує час індивідуальної реабілітації з високим рівнем результативності – замість 8-9 місяців реабілітація триває до 3-4 місяців. Також, як показали клінічні випробування, що проводилися в Інституті Реабілітації Чикаго, використання Armeo призводить до стабільних довгострокових результатів.

Графіки деяких результатів досліджень та опитувань проведених Інститутом Реабілітації Чикаго. Перший свідчить про тривалий стабільний результат після використання апарату, другий про позитивні відгуки та враження пацієнтів.
Inside results

На щастя, офіційний постачальник надав спеціальну знижку для центру реабілітації Nodus, що діє до кінця 2015 року. То ж нам з вами треба дуже постаратися, щоб зібрати гроші в строк. Хоч сума чимала, апарат того вартий, адже зможе кардинально змінити життя багатьом пораненим військовим АТО.


  • 15Грудня2015

    Бюджет проекту зменшений на 690 грн. Згідно з договором, постачальник ТОВ РЕХАФЛЕКС зафіксували вартість у розмірі 1 845 000 гривень, зменшивши суму на 690 гривень.

  • 24Листопада2015

    Врахувавши важливість проекта Реабілітація та відновлення руху поранених та його гуманітарну направленість, компанія-постачальник апарату Armeo Spring -ТОВ РЕХАФЛЕКС, зробила значну додаткову знижку на придбання апарату у розмірі 264 310 гривень.


Реабілітаційний комплекс ArmeoSpring
Реабілітаційний комплекс ArmeoSpring
сплачено 100%
1/1 шт.
1 845 000 грн
з додатковим модулем ManovoSpring

Загалом   1 845 000.00 грн


Обговорення проекту

Новини проекту


Реквізити ПриватБанку для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок:26008053213709
Призначення платежу: Благодійний внесок. Реабілітація та відновлення руху поранених.

SWIFT-переказ у USD

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA
Account: UA803266100000026009053209659
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-1-000080
Description: Donation for ‘Rehabilitation of injured with movement impairment’ project

SWIFT-переказ у EUR

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA
Account: UA413266100000026009053206287
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400 8867 00401
Description: Donation for ‘Rehabilitation of injured with movement impairment’ project

Ініціалізуємо дані... Будь-ласка, зачекайте...