Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

Конструктори безпілотника PC-1 показали нові технічні винаходи на міжнародній виставці

Щоразу, як ми згадуємо проект «Сім коптерів PC-1», ми дещо применшуємо. Адже якщо врахувати усі передані БПЛА та гарантійне обслуговування, то кількість коптерів проекту вже давно перевалила за сім. Якщо ж взяти до уваги й те, що свого часу ми забрали у військових всі квадрокоптери, оперативно провели їх докорінний апгрейд та перетворили на октокоптери, то мова лише про сім БПЛА уже і йти просто не може. Наголосимо окремо:  це не просто дорогі іграшки, не просто одноразовий дрончик з красивими світлодіодами та найпростішою камерою на борту: ці високотехнологічні конструкції дозволяють військовим профі вирішувати найскладніші задачі із розвідки під самим носом у ворога.

От це фото нам дозволили оприлюднити військові. Цю позицію терористів розкрили виключно завдяки БПЛА PC-1

Хто ж такі «ми»? Проект «Сім коптерів PC-1» – спільна ініціатива Волонтерського центру People’s Project та високотехнологічної української компанії Ukrspecsystems. В рамках цього благодійного проекту ми, цебто People’s Project, збираємо кошти за рахунок благодійних пожертв, а компанія Ukrspecsystems виготовляє та у подальшому обслуговує розвідувальні БПЛА для потреб військових підрозділів, які стоять на передовій. І робить це за собівартістю витратних матеріалів, а за деякими позиціями і відверто у збиток, за власний кошт.

Практичні заняття. Інженер Ukrspecsystems навчає військового пілота

Компанія Ukrspecsystems виникла як об’єднання фахових конструкторів та ентузіастів, нині ж це підприємство, яке спеціалізується на виготовленні високотехнологічних безпілотних літальних апаратів для потреб великого бізнесу та успішно працює на міжнародному ринку. Сьогодні БПЛА виробництва Ukrspecsystems закуповують великі закордонні компанії з царини енергетики та агробізнесу. Кілька років тому, з початком війни виявилося, що певні розробки компанії стануть у пригоді і військовим – малопомітні та витривалі коптери PC-1, які виготовляє компанія Ukrspecsystems, оснащено потужними камерами та тепловізорами. Досвід практичного застосування показав: для артилеристів, розвідників чи спецпризначенців такий високомобільний БПЛА – просто незамінна річ, яка зберігає життя українських бійців та дозволяє вирішувати надскладні задачі без зайвого ризику.

Днями здобутки компанії Ukrspecsystems міг оцінити кожен охочий: стенд зі зразками продукції було встановлено на міжнародній виставці «Зброя та безпека-2017». У рамках цього міжнародного заходу представники компанії надали для огляду широкого загалу оновлені та дослідні зразки продукції. Зокрема це потужний БПЛА PD-1 у форм-факторі літака.

2

За роки діяльності компанія Ukrspecsystems вийшла на фактично повну конструктивну автономність, сьогодні у конструкції своїх БПЛА інженери застосовують виключно власні доробки. І це має сенс: насьгодні БПЛА PD-1 вирізняється між аналогів неабиякою автономністю та технічними показниками. От тільки уявіть: до 15 годин у повітрі, до тисячі кілометрів на один виліт. Чи варто й згадувати, що цей БПЛА майже непомітний для радарів, крім того, тримає зв’язок з оператором та передає дані захищеними каналами зв’язку.

5

Крім цього величного безпілотного літака, побачили світ і дрони: як оновлена конструкція потужного октокоптера – про неї ми докладно розповімо дещо пізніше, так і новітні конструктивні розробки компанії, наприклад, покращені системи гіростабілізованих підвісів для кріплення високороздільних камер, інфрачервоної оптики та інших корисних конструкцій.

 3

Одне з власних конструкторських рішень Ukrspecsystems

Ми ж вчергове наголосимо: друзі, війна геть далека від завершення. Хоча насьогодні активні бойові дії і не ведуться, втім, основне напруження на фронті перейшло у формат позиційної війни. Саме зараз ваші внески в рамках проекту «Сім коптерів PC-1» будуть вкрай актуальними. Проходить осіння масштабна ротація, численні підрозділи виходять на нові позиції. Розвідка поточної диспозиції – чи не перше, чого вони потребують. І от саме тут ми з вами можемо допомогти. Прорахувати безпечний шлях розвідгрупи. Виявити приховані вогневі точки терористів. Змалювати точні позиції укріпленого району ворога. Все це – життя наших військових. І легкий та непомітний безпілотник – чудовий спосіб його уберегти.

 

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше