Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

Бійці чекають допомоги. Відомий волонтер розповів про життя на передовій

Автор цього тексту – наш старий добрий друг, волонтер Тарас Степура. Сам Тарас провів на самісінькій передовій не один день, він допомагав нам доправляти польові бліндажі до самих бійців, а бійцям – встановлювати їх із дотриманням усіх вимог безпеки. Хто як не Тарас може засвідчити – бездумний боєць, якому байдуже усе, і бурштинову кімнату використає як льох для буряків, а от хорошим бійцям добре укріплений бліндаж стане тільки на користь. Далі слово самому Тарасові.


2

Один синьоокий комбат, що міг за кілька десятків кілометрів влучити ракетою «урагана» у гудзик на камуфляжі російського окупанта, любив вставляти у розповіді відому фразу «жили-були». Тож жили-були на «Зеніті», що вкопався правіше «Бутівки», навпроти села «Спартак», бійці різних бригад: 93-ї, 95-ї, 128-ї, зведеного загону «Диких качок» з легендарним «Морганом» та його «кав’ярнею», розташованою навпроти терміналів донецького аеропорту… Захищали «Зеніт» і правосєки юного «Да Вінчі». А розвідники «Ірпіня», з 5-ї батальйонно-тактичної, ініціативно створювали перед ворожими позиціями такі сюрпризи, від яких колабораціоністи і зараз позбавитися не можуть.

3
Кожен підрозділ воював добре і мав свій почерк. Наприклад, 128-ма славилася відмінними СПГшниками. Закидали снаряди прямо у вікна будівель аеропорту. Але от вдала фортифікація їх чеснотою не була. А от шалена рота 72-ї бригади, на чолі з «Бахматом», що зараз міцно стоять на «Зеніті», збалансований підрозділ. І у відповідь на обстріл можуть жорстко відповісти, але і копати при цьому встигають. Черговий бліндаж від «Народного проекту» вже змонтували. Чекають на наступний. Він поки не зібраний докупи, бо розпорошений по ваших, друзі, гаманцях.

1
Звичайно, можна в черговий раз згадати, що на четвертому році війни Міністерство оборони, спільно з зажирілим «Укроборонпромом», мали б почати забезпечувати ці дерев’яні конструкції на передову. Але не забезпечує. Тому, як і раніше, бійцями опікуються волонтери.

З останніх передач: інженери Морпіхів тішаться новим бліндажем,
який потаємно і швидко спорудили просто під носом у окупантів

На сайті «Народного проекту», система звітності якого визнана найпрозорішою, за посиланням, у відповідному розділі, можна зробити внесок для бліндажу роти «Бахмата». Він і його бійці розраховують на Вашу допомогу і будуть щиро вдячні.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше