Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!

Польові бліндажі

Бійці чекають допомоги. Відомий волонтер розповів про життя на передовій

Автор цього тексту – наш старий добрий друг, волонтер Тарас Степура. Сам Тарас провів на самісінькій передовій не один день, він допомагав нам доправляти польові бліндажі до самих бійців, а бійцям – встановлювати їх із дотриманням усіх вимог безпеки. Хто як не Тарас може засвідчити – бездумний боєць, якому байдуже усе, і бурштинову кімнату використає як льох для буряків, а от хорошим бійцям добре укріплений бліндаж стане тільки на користь. Далі слово самому Тарасові.


2

Один синьоокий комбат, що міг за кілька десятків кілометрів влучити ракетою «урагана» у гудзик на камуфляжі російського окупанта, любив вставляти у розповіді відому фразу «жили-були». Тож жили-були на «Зеніті», що вкопався правіше «Бутівки», навпроти села «Спартак», бійці різних бригад: 93-ї, 95-ї, 128-ї, зведеного загону «Диких качок» з легендарним «Морганом» та його «кав’ярнею», розташованою навпроти терміналів донецького аеропорту… Захищали «Зеніт» і правосєки юного «Да Вінчі». А розвідники «Ірпіня», з 5-ї батальйонно-тактичної, ініціативно створювали перед ворожими позиціями такі сюрпризи, від яких колабораціоністи і зараз позбавитися не можуть.

3
Кожен підрозділ воював добре і мав свій почерк. Наприклад, 128-ма славилася відмінними СПГшниками. Закидали снаряди прямо у вікна будівель аеропорту. Але от вдала фортифікація їх чеснотою не була. А от шалена рота 72-ї бригади, на чолі з «Бахматом», що зараз міцно стоять на «Зеніті», збалансований підрозділ. І у відповідь на обстріл можуть жорстко відповісти, але і копати при цьому встигають. Черговий бліндаж від «Народного проекту» вже змонтували. Чекають на наступний. Він поки не зібраний докупи, бо розпорошений по ваших, друзі, гаманцях.

1
Звичайно, можна в черговий раз згадати, що на четвертому році війни Міністерство оборони, спільно з зажирілим «Укроборонпромом», мали б почати забезпечувати ці дерев’яні конструкції на передову. Але не забезпечує. Тому, як і раніше, бійцями опікуються волонтери.

З останніх передач: інженери Морпіхів тішаться новим бліндажем,
який потаємно і швидко спорудили просто під носом у окупантів

На сайті «Народного проекту», система звітності якого визнана найпрозорішою, за посиланням, у відповідному розділі, можна зробити внесок для бліндажу роти «Бахмата». Він і його бійці розраховують на Вашу допомогу і будуть щиро вдячні.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше