Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

Бійці потребують захисту: People’s Project закликає допомогти

Друзі, згідно прогнозу, погода у найближчі дні буде погіршуватись. За календарем уже справжня осінь, тому сподіватися на кілька теплих днів бабиного літа варто хіба дещо згодом. Для нас, жителів міст та сіл, це означає одне: доведеться діставати парасолі та дещо переглянути своє повсякденне вбрання, що врятує нас від холоду чи сльоти. Та значно складніше боротися із негодою тим людям, які і зараз захищають наш спокій та мир просто на передовій та тривалий час живуть у польових умовах. 

“Батько” польових бліндажів пан Роман Кравз та сировина для нових укриттів

Вже кілька років поспіль Центр волонтерів People’s Project опікується потребами підрозділів, які стоять на передовій. Зокрема особливу увагу ми приділяємо питанням комфортного розміщення та захисту бійців від обстрілів та негоди. Цій меті слугує окремий проект «Польові бліндажі», у рамках якого ми збираємо кошти, а наші давні друзі, волонтерська родина інженерів Кравзів, збирають для бійців комфортні польові бліндажі.

Народний бліндаж: вигляд зсередини

Бліндаж нашої конструкції – це вдосконалене на основі практичних випробувань укриття із деревини та металу. Основні його переваги – швидкість збору, висока ступінь захисту та гідний рівень комфорту. Щоб зібрати цей бліндаж, варто лишень викопати яму та сполучити між собою елементи, що без жодних перешкод збираються, мов дитячий конструктор. За належного рівня додаткових насипів та укріплень згори, – а без цього, звісно, у жодному разі не обійтись, – такий бліндаж витримає пряме або близьке влучання навіть снаряду, бо ж і сама конструкція з деревини певним чином пружинить та гасить собою навантаження від вибуху. А у відносно мирний час правильно встановлений бліндаж вмістить у собі до десяти бійців, які не муситимуть колупати хробаків у земляних стінах вогкої землянки, а житимуть у сухому та комфортному бліндажі.

Морпіхи зносять частини бліндажа, аби встановити його просто під позиціями ворога

За час існування проекту на фронт вирушило уже, мабуть, під 70 бліндажів від People’s Project. Значна їх частина стоїть у найгарячіших точках лінії зіткнення, а декілька бліндажів хвацькі морпіхи навіть потаємно від ворога протягнули та вкопали під самими ворожими позиціями, просто під носом у терористів – звісно ж, з таким укріпленням хлопці швидко змусили сєпарів забратися геть. Наразі, навіть попри позиційний характер війни, лінія фронту змінюється, бійці мають потреби облаштовувати нові позиції на звільнених територіях. То ж чому, з огляду на близькі холоди, не допомогти їм з безпечним та комфортним облаштуванням? Долучайтеся посильними внесками – це справа, яка і справді рятує життя!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше