Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Благодійний проект та пожертви допомогли врятувати півтисячі людських життів

А зараз ми розповімо, як ваша допомога змінила цей світ: як всі ми, спільними силами, вже врятували півтисячі людей і врятуємо ще не одного. Ми ж вам казали! Все це робиться не просто так – от результат, який можна обчислити та навіть відчути. Наші чудові друзі, хірурги Третьої міської лікарні Швидкої медичної допомоги, що у місті Черкаси, надіслали нам кілька свіжих фото просто з операції. За час, що пройшов від того, як завершився благодійний проект «Операція «Світло», таких хірургічних втручань вони провели уже понад  півтисячі. Окремо відзначимо: специфікація лікарні – саме швидка медична допомога, планових операцій тут мало, тож оперують переважно ургентних хворих, життю яких є пряма загроза. Тяжкі травми, гострий напад хвороби – щойно людина втрапляє сюди у якості пацієнта, ці чудові лікарі одразу ж вступають за неї у двобій з самою смертю.

3

Свого часу, десь навесні 2017 року, хірурги звернулися до волонтерів People’s Project із проханням про допомогу. Обладнання, встановлене у трьох операційних блоках лікарні, безнадійно застаріло:  лампи кінця сімдесятих років, стіл іще більш поважного віку – пан Ігор, ініціатор проекту, аж розпачливо сміється. Звісно, якось працювати тут можна, але про мінімальні зручності чи просто прийнятний рівень умов роботи годі і говорити. Те ж і з державним фінансуванням: формально столи та лампи є, гроші розходяться на нагальні потреби, тож про модернізацію мову навіть не заводили.

Власне самі хірурги скромно просили про один комплект – одну лампу та один стіл. Та ми вирішили не обходитися напівмірами і запланували переобладнати усі три хірургічні операційні. Спочатку власними силами – зібрали ваші пожертви, купили першу із ламп, встановили її у лікарні. Тоді ж до проекту долучилися наші давні друзі та партнери, благодійний фонд «Допомагати просто!», які вже не вперше підтримують наші ініціативи. Коштом Фонду ми придбали ще два повних комплекти, а трохи згодом, завдяки вам, придбали і останній зі столів. Окрему вдячність ми хотіли б висловити і іншим нашим несподіваним партнерам, компанії «Біомед» – мало того, що компанія зробила нам дуже відчутну знижку при закупівлі, вони ще й чудово організували доставку та встановлення обладнання власним коштом.

2

Звісно ж, буквально врятували життя цих людей не ми. Ми з вами зробили так, аби хірурги оперували хворих, а не столи; так, аби медсестри опікувалися пацієнтом, а не старою лампою, яка от –от впаде і його розчавить; тим, щоб ці молоді і хороші лікарі працювали в нормальних умовах і рятували людей, а не відволікалися на навколишнє провалля. Усього кілька гривень від кожного з нас – і ми дали їм можливість добре побачити операційне поле, можливість зекономити час, істотно збільшили шанси на позитивне завершення лікування.  

1

На цій позитивній ноті ми закликаємо вас підтримати будь-який інший благодійний проект People’s Project: наприклад, проект «Біотех-реабілітація поранених». В рамках цієї ініціативи ми лікуємо поранених бійців, яким не в змозі допомогти традиційна медицина. Наукові технології, які застосовують у провідних клініках світу і лише в одній клініці в Україні, дозволяють творити справжні дива – рятувати зневірених вже бійців від ампутацій та буквально вирощувати для них нові кістки. Близько сотні поранених бійців, які раніше скакали б на протезах або совалися б на інвалідних візках, вже сьогодні повертаються до нормального життя. Єдине, що їм потрібне – наша із вами підтримка. Допомогти цим хлопцям ви можете за посиланням. Не лишайтеся осторонь – разом ми творимо справжнє майбутнє!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше