Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Артилерія. Відновлення після Дебальцевого

БПЛА для артилеристів 55-ої бригади

Ми розпочали проект “Артилерія відновлення після Дебальцевого” ще тоді, коли 55-та бригада стояла на Дебальцевському плацдармі. Потім був сумнозвісний Дебальцевський котел. Ми змінили назву проекту та продовжили збір коштів вже не на посилення артилеристів, а на відновлення після значних втрат техніки та спорядження. Разом з Фондом допомоги країні “Сестри Перемоги” ми купували те, що було найнеобхіднішим, отримуючи замовлення безпосередньо у офіцерів.
Артилеристи 55-ої бригади пройшли не одне бойове хрещення. В бригаді багато молодих офіцерів, що вже неодноразово в боях доводили свою відданість та вміння. Вони не кабінетні майори та генерали, а справжні військові та точно знають, що саме потрібно для ефективного ведення бою адже різні підрозділи бригади були задіяні майже в усіх найгарячиших боях цієї війни. Саме тому, ми серйозно ставимося до їхніх запитів і знаємо, що маємо справу з професіоналами.
Зараз артилеристи, як і інші підрозділи, що знаходяться в зоні АТО, мають велику потребу у розвідувальних БПЛА. Ми вже багато писали про їхню важливість, за час війни, всі хто цікавляться вже неодноразово з різних джерел чули про те, як безпілотники рятують життя надаючи можливість оперативно отримувати інформацію про ворога. Два безпілотники “Лелека-1000” ми придбали за гроші, що ви перерахували на проект “Артилерія. Відновлення після Дебальцевого” та вже передали військовим. Зараз пілоти проходять навчання.

UPD Один БПЛА “Лелека” військові попросили передати до 3-го полку спецназу, щоб збільшити ефективність використання БПЛА та щоб “покрити” максимально периметр сектору. Peoples Project звісно пійшов на зустріч. Тепер одна “пташка” буде у спецназу. Вже скоро вони закінчать навчання і будуть використовувати БПЛА для розвідувальних завдань. Більше фото та розповідей отримаємо від військових трохи згодом.

Два БПЛА дуже допоможуть військовим, але це звісно не вирішить глобальну потребу недостачі безпілотних апаратів на фронті. Тому просимо вас підтримати наш проект People’s Project“П’ять квадрокоптерів PC-1”, щоб більше військових на передовій мали такі необхідні їм прилади.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
09/01/2016Комплекс БПЛА Лелека-10001 196 000.00передали до в/ч пп В0105
09/01/2016Комплекс БПЛА Лелека-10001 196 000.00передали до в/ч А0680
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Артилерія. Відновлення після Дебальцевого

Допомога 55-ій окремій артилерійській бригаді, що несе варту вздовж всієї лінії зіткнення.

в/ч ПП В0105, в/ч А 1978
2 590 954 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше