Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Польові бліндажі

Діти, друзі й ветерани: спільна справа, що поєднала і старих, і малих

Наша чудова “бліндажна” команда: Андрій Кравз, Роман Кравз та їхні друзі, продовжує працювати над виготовленням укриттів для наших бійців на передовій. З ранку й до ночі на робочому майданчику кипить завзята праця: хтось готує матеріали до обробки, хтось перевіряє креслення й проводить розмітку, хтось власними руками збирає уже готові елементи конструкцій докупи. Робота є для усіх, над виготовленням укриттів працюють усім загалом. Тут і родина Кравзів, і сусіди, днями до команди долучились волонтери з числа демобілізованих ветеранів АТО. А там, бач, крутяться і наймолодші: адже надворі вихідні, й замість скніти за комп’ютером, діти, захоплені загальним прикладом, радо долучаються до роботи. То й що, що зовсім юні: хіба ж можна лишитись байдужим, стояти осторонь, коли дорослі власним прикладом показують, наскільки цікавою та корисною може бути робота? Тут справа знайдеться для кожного: малеча впевнено і професійно дірявить балки, з яких згодом складуть перекриття для бліндажів. І саме завдяки зусиллям цих чудових дітлахів наші бійці знайдуть укриття від лютого зимового холоду та вибухів ворожих снарядів.

Це не остання партія бліндажів, яких так потребують наші бійці. Звісно ж, вони могли б обійтися й стандартними рішеннями – відволіктись від бойових задач, вирити такий-сякий котлован лопатами, настелити якісь підручні матеріали, закидати все це землею. Та жодна саморобна нора не зрівняється із готовими рішеннями, які пропонуємо бійцям ми. Кожен зручний, затишний та комфортний модуль нашої конструкції, яка вже не раз проходила бойове хрещення, дозволяють розміститися у теплі та безпеці одразу десятьом бійцям. До того ж, їхнє розміщення вимагає значно менших зусиль та часу. А на передовій, просто під носом у ворога, часто це має вирішальне значення.

2_2

Долучитися до цього чудового спільного процесу можете й ви: адже створення цих бліндажів неможливе без народної допомоги. Попри те, що уся команда працює на власному ентузіазмі, без жодних зарплат чи винагород, проект «Польові бліндажі» потребує фінансування на закупівлю матеріалів. І кожна навіть найменша пожертва є дуже важливою. Зважаючи на загострення ситуації на фронті, зважаючи на близьку зиму, питання розміщення наших бійців є дуже актуальним. То невже ж ми пошкодуємо кілька гривень на їхні безпеку й комфорт, невже ми полишимо їх, мов дворових собак, серед чистого поля на снігу та зимових морозах?

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Польові бліндажі

Бліндаж - це стійке укриття бійців від вогню супротивника

2 121 971 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше