Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Операція «Світло»

Допомагати просто! Благодійники внесли значну пожертву на потреби хірургів

Той уважний, хто слідкує за проектом «Операція «Світло», міг помітити: ще вчора у звіті за проектом з’явилася значна сума коштів. Двісті дев’яносто дві тисячі гривень – ціна чотирьох одиниць медичної техніки, яку People’s Project має намір придбати для лікарів Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкаси.

1

Цю суму переказали нам наші давні друзі й партнери, благодійний фонд «Допомагати просто!». Це не «рояль у кущах», не дивовижна несподіванка – необхідні юридичні формальності щодо переказу коштів дійсно тривали уже певний час. Представники БФ «Допомагати просто!» звернули увагу на проект «Операція «Світло» ще з перших днів його відкриття – нагальна проблема та жалюгідні умови роботи лікарів неабияк схвилювали благодійників. І от нарешті кошти на рахунку проекту. У якнайскорішому часі ми купимо іще чотири позиції – два сучасних операційних столи та дві нові лампи.

3

Перша із нових ламп вже посіла місце на стелі операційної. Її ми купили на народні пожертви

Нагадаємо: відносно нещодавно ми започаткували новий проект під назвою «Операція «Світло», метою якого є збір коштів на переобладнання трьох хірургічних операційних блоків Лікарні швидкої медичної допомоги міста Черкаси. В тамтешніх операційних блоках встановлено лампи сорокарічної давнини, які не забезпечують необхідної кількості світла, постійно ламаються та, замість допомагати, створюють зайві складнощі у роботі операційних бригад. Столи ж, на яких там оперують пацієнтів, ще більш поважного віку: вони застаріли та вийшли із ладу вже дуже давно. Держава кошти на потреби лікарні виділяє, та цих грошей вистачає хіба на нагальні поточні потреби, про модернізацію обладнання мова поки навіть не йде. Саме тому ми і вирішили допомогти: за рік через ці операційні блоки проходить понад півтори тисячі пацієнтів, і застаріле обладнання являє собою фактор додаткового зайвого ризику для життя та здоров’я людей.

Хірург намагається відремонтувати стіл: той зламався просто під пацієнтом. Його ми теж міняємо

Відзначимо і інший важливий момент. Це далеко не вперше, коли саме благодійний фонд «Допомагати просто!» підтримує різноманітні наші  проекти. Зокрема ось лише нещодавно фонд надав кошти на лікування бійця у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених». 28-річний боєць Микита отримав тяжкі травми у бою за Дебальцеве, тривале лікування у державних шпиталях повного одужання не дало. Більш того, нині фахівці «Біотеху» мусять долати наслідки попереднього невдалого лікування. Більшу частину коштів на лікування Микити, а це майже двісті тисяч гривень, вже надали на рахунок проекту, решту суми «Допомагати просто!» мають переказати під наступний етап лікування.

Ось цього миловидного хлопчину повернуть до нормального життя коштом благодійників

Підтримує фонд не лише медичні проекти: наші партнери, інженери компанії Ukrspecsystems, зібрали один із розвідувальних октокоптерів РС-1 для потреб Морських піхотинців, що тримають рубежі під Маріуполем. Левову частку витрат на виготовлення цього коптера, суму у 100 000 гривень, переказав на рахунки відповідного проекту саме благодійний фонд «Допомагати просто!».

Керівник People’s Project Максим Рябоконь та один із октокоптерів для Армії

Свого часу, ще два роки тому, ми відкрили цілий окремий проект – «Народна броня», у рамках якого ми бронювали армійську техніку. В рамках проекту ми встановлювали додатковий захист на наземний транспорт. Завдяки допомозі благодійного фонду «Допомагати просто!», який переказав на рахунок проекту значну суму коштів, ми змогли бронювати ще й аж 12 транспортних гелікоптерів, і захистити і екіпажі, і наших військових від ворожих куль.

HELI

Технік встановлює одну із бронепластин на корпус гвинтокрила

Та гелікоптерами справа не обмежилась: у рамках проекту «Народний ЗІП» благодійний фонд «Допомагати просто!» переказав кошти для ремонту та відновлення аж 14 бронетранспортерів. На відновлені машини встановили додаткові броньовані екрани. Хто зможе порахувати, скільки сотень життів уберегли ці бойові машини?

Один із БТРів, відновлених коштом БФ «Допомагати просто»

Користуючись нагодою, ми хочемо висловити нашим друзям з фонду «Допомагати просто!» і особисто директору Фонду Анні Павловій не формальну, а дійсно щиру велику подяку. Чисто по-людськи їм варто буквально вклонитися: а могли б і не робити. А могли б і не допомагати. Та саме завдяки їхній участі реалізація найскладніших волонтерських проектів стає трішки простішою, саме вони допомагають зміцнювати нашу армію у часи найбільшої потреби, саме їхні зусилля потроху міняють життя у нашій країні на краще. Друзі, ми щиро вдячні!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Операція «Світло»

Подарунок для хірургів: оснащення операційних блоків потужним світлом та зручними операційними столами.

412 664 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше