Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Герої Паралімпіади

Фото Героїв Паралімпіади прикрасили стіни станції «Олімпійська»

Днями пасажири cтоличного метро отримали змогу долучитися до вшанування заслуг Паралімпійської Збірної України. Стіни станції «Олімпійська» вкрили фотографічні постери із зображеннями мужніх українських спортсменів. Кожна із фото позначена іменем мецената, який і оплатив друк: адже публікація світлин та проведення акції стали можливими завдяки народним пожертвам, зібраним у рамках волонтерської ініціативи «Народного проекту» Герої Паралімпіади».

8

Одинадцять днів вересня ми заходились у єдиному пориві. Усі, як один, ми жили біля телеекранів та моніторів. Усі ми переживали, тамували подих і хапалися за серце – і вони нас не підвели. У ході Паралімпіади 2016-го року наша збірна показала вражаючі результати: команда узяла 117 медалей, 41 з яких золоті. Поступилися лише Китаю та Великобританії, втім, полишили позаду таких монстрів світового спорту як США, Німеччина та Італія.

Саме тому ми вирішили вшанувати заслуги наших спортивних Героїв – тих мужніх хлопців та дівчат, які пішли супроти обставин, супроти фізичних обмежень, і змусили увесь світ говорити про нашу Країну. В рамках проекту «Герої Паралімпіади» ми зібрали кошти та профінансували друк світлин із Паралімпіади – тих пронизливих моментів, які змушують нас задуматись про межі фізичних можливостей, про силу Духу та Волю до життя. Кожен із плакатів позначено іменем мецената, який долучився до проекту.

6

Відкриття фотовиставки вшанували окремі Паралімпійці, Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю, Президент національного параолімпійського комітету України Валерій Сушкевич, начальник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський, керівник благодійної організації SPORT for PEACE Наталя Мартіашвілі та координатор Центру волонтерів “People’s ProjectМаксим Рябоконь. Урочисте відкритя виставки ви можете побачити на власні очі:

До речі: ми продовжуємо збір коштів у рамках проекту «Герої Паралімпіади», адже на черзі – друга партія чудових надихаючих світлин та вестибюль станції «Палац спорту». Долучайтеся! Славімо наших Героїв разом!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Герої Паралімпіади

Проект створений для вшанування українських спортсменів-паралімпійців.

25 460 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше