Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Переможці

Герой проекту «Переможці» показав неймовірне

Нещодавно в Одесі пройшли змагання «Сила Нації», де 22 поранених ветерана війни показали, на що здатні! Воїни АТО з інвалідністю продемонструвати відмінну фізичну підготовку, бажання перемагати і нестримну жагу до життя. Чоловіки виконували вправи з кросфiту – відтискали штанги, робили скручування, тягали колесо, підіймали гирі та працювали на тренажерах. Боротьба була затятою, проте ні перших, ані будь-яких інших місць передбачено не було: усі стали переможцями! 

3

Взяв участь у змаганнях і наш Переможець, Костянтин Фішер.  На цьому відео (з 01:55) він розповідає, чому для нього так важливо займатися спортом. Костянтин вважає, що діти – це і є сила нашої нації. Сам же чоловік має трьох синів, і планує стати гідним прикладом для них.

Інші ж учасники зауважують, що держава не фінансує спортивні протези для бійців з інвалідністю. Так, протези для ходіння та використання у повсякденному житті у бійців є. Але ж чимало бійців з ампутаціями хочуть продовжити, або ж навіть просто почати займатися спортом. Це важливо не лише з точки зору адаптації до мирного життя – завдяки фізичній активності воїни вчаться контролювати своє тіло. Костянтин ще до війни практикував Кіокусінкай — найжорсткіший зі стилів східного двобою карате, де бої проводять у повному контакті та без захисного спорядження. Вже і сьогодні Костянтин успішно бере участь у змаганнях серед ветеранів АТО. Щоб повернутися до повноцінних тренувань, потрібен спеціальний спортивний протез, на який ми і збираємо зараз кошти. 

Просто подивіться, які неймовірні речі робить цей сильний духом та тілом чоловік зі звичайним протезом для ходіння. І лише уявіть, які можливості він отримає разом із новеньким протезом!

 

Костянтин мріє не просто продовжити активні заняття спортом, а й навчати двобою побратимів та молодь. І ми з вами можемо у цьому допомогти! Ми не просимо віддавати останнє: навіть кількадесят гривень щирої посильної допомогти в рамках проекту «Переможці» наблизять мрію цього мужнього чоловіка до втілення. 

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Переможці

Збір коштів на спортивні протези для спортсменів, поранених у ході АТО.

444 414 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше