Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

«Каратєль»

Киянин одним кліком прибрав вандалізм з «Українського дому»

Команда юристів проекту «Каратєль» отримує безліч скарг та звернень обурених громадян. Дрібних кейсів вже маємо вдосталь, але трапляються випадки, які неабияк дивують команду «Каратєля». Наприклад, графіті на мармурових плитах «Українського дому»!

01

За останні роки «Український дім» став центром національної ідеї, а не просто приміщенням. І раптом – таке…

1

Таке неподобство в самому серці столиці помітили, напевно, усі перехожі. Але лише один небайдужий киянин скористався додатком для покарання та надіслав фото наруги. Юристи одразу ж направили звернення до Київської міської державної адміністрації. Що ж, іноді потрібно додатково звертати увагу чиновників на те, що коїться просто у них під носом!

3

Оскільки ця територія є зоною відповідальності Шевченківської райдержадміністрації, туди і була переправлена скарга киянина. Юристи «Каратєля» пильно слідкували за ходом справи, і от нарешті комунальники привели мармурові стіни до належного вигляду! От таке симпатичне фото ми отримали у відповідь на скаргу.

2

Можливо, ви також щодня бачите те, що вас обурює чи дратує, але проходите повз? Не думайте, що ви не можете вплинути на ситуацію! Кожен громадянин України має вдосталь прав, щоб змусити чиновників виконувати їхні обов’язки. Користуйтеся ними! Завантажуйте додаток на iTunes чи на Google Play та карайте! Підтримуйте команду юристів «Каратєля» фінансово – адже саме вони до останнього борються за виконання ваших вимог.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

«Каратєль»

Розробка та забезпечення роботи мобільного додатку для надання юридичної підтримки громадянам, які зіткнулися з порушенням своїх прав.

374 000 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше