Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Командир Морпіхів жорстко висміяв терористів

Днями один з так званих керівників так званої «ДНР» Руслан Якубов зробив заяву щодо українського села Широкине Донецької області. Начебто терористичні угрупування псевдоресубліки готові створити там новий КПВВ (контрольний пункт в’їзду-виїзду з окупованої території на підконтрольну Україні і назад). Дорогу Новоазовськ-Маріуполь, каже, розмінуємо. КПВВ для мирних мешканців облаштуємо. Але – за однієї умови!

IMG_24672

На думку терориста, у Широкіному забагато українських військових (ще б пак! це щоб такі, як ти, не лізли в мирні міста!), тому спочатку їм варто звідти вийти – а тоді вже окупанти зможуть будувати КПВВ, розміновувати дороги і всіляко покращувати життя регіону: «Як тільки українська сторона виведе звідти війська, ми зможемо почати займатися цими питаннями».

164

Про цю заяву почув Вадим Сухаревський, легендарний командир батальйону Морської піхоти. Його хлопці утримували підступи до Маріуполя протягом десяти місяців. Саме так: 15 кілометрів найгарячішої ділянки фронту обороняли… усього 400 чоловік! І він, знаєте, хотів би якось прокоментували цю нахабну заяву, але… від сміху спершу не міг і слова сказати.

26

Отак взяти й піти з Широкіного, полишивши українські землі маргінальній російській орді? Даруйте, про це мова навіть не йде! «Клоуни!)) Хай на Керченському мості КПВВ собі відкривають!», – порадив бойовий комбат. Та й повернувся до справи. От-от підрозділ комбата Сухаревського повернеться на свої бойові позиції, де ворог боїться й носа висунути, аби не вихватити на горіхи від Морпіхів.

219

А ми тим часом не припиняємо допомагати Морській піхоті! В рамках проекту «Захисники Маріуполя» оснащуємо бойову техніку та забезпечуємо хлопців необхідним спорядженням, аби вони могли достойно обороняти важливий стратегічний напрямок і були щомиті готові дати відсіч знахабнілій орді. Пам’ятайте: кожна ваша гривня для Морпіхів змушує окупантів нити про «агресивних українських військових» і не соватися до мирних українських міст!

 

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше