Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Контроль витрати пального

Крадіям – бій! People’s Project продовжує боротьбу за армійське пальне

Сьогодні представникам департаменту Міністерства оборони України, який відповідає за матеріальне забезпечення, продемонстрували роботу кількох високотехнологічних мобільних комплексів, які дозволяють проводити експрес-аналіз та контролювати якість пального. Прилади виготовляє приватна компанія, і у разі, якщо вони задовольнять високі вимоги військових, Армія ініціює процедуру закупівлі ряду даних комплексів. Як запевняє виробник, прилади можуть оцінювати якість практично усіх видів пального, яке використовує українська Армія, військові ж своєю чергою запевняють, що дотримувати високу якість пального – один з головних пріоритетів діяльності відповідних органів, тим більше, в умовах війни. Адже це – одна з основ боєздатності усього нашого війська.

Центр волонтерів People’s Project поділяє думку військових і власними силами намагається долучитися до справи контролю за якістю та безпекою армійського пального. От тільки підійшли ми до всього трохи з іншого боку. У рамках проекту «Контроль витрати пального» ми  розробляємо та впроваджуємо комплекс, який дозволить повною мірою контролювати витрати пального та зробить неможливим банальне його розкрадання. 

Цій меті слугує апаратна система, яка встановлюється на окремі авто та провадить повний облік пального, що циркулює у паливній системі автівки. Дані про фактичні витрати пального виводяться на спеціальний трекер, зчитати їх може виключно контролер, а от змінити чи сфальшувати не під силу взагалі анікому. Саме це дозволить проводити максимально точний та неупереджений облік армійського пального та істотно зменшить спокусу для тих, хто схильний плутати державне та особисте майно. Ну а як – крадіям ми оголошуємо жорстоку та безкомпромісну війну!

На даний момент, за повної підтримки армійського керівництва, комплекси проходять польові випробування на автопарку 169 навчального комплексу «Десна», докладніше про успіхи проекту ми розповімо буквально днями: мусимо підбити підсумки першого етапу випробувань. Другою чергою ми плануємо встановити їх на легку, а згодом і на танкову бронетехніку Центру.

Тепер до головного. Розробка та випробування потребують певних витрат, фінансувати ж проект ми можемо виключно коштом допомоги меценатів та благодійних внесків. Саме тому ми знову звертаємося до вас по допомогу. Розуміємо: здавалося б, де з вами ми, а де те якесь армійське пальне. Проте ми знаємо ситуації, коли через нестачу пального нема чим було евакуювати поранених з поля бою. Коли від неякісного пального падали безпілотники. Або уявити лише, як у розпалі бою глохне двигун бойової машини, бо ж завскладом продав половину дизелю, а в решту, для об’єму, щедро долив води! Ласих до чужого, що крутяться навколо державного майна, завжди вистачало, і ми просто мусимо оберігати те, від чого залежить життя наших бійців, на що, врешті решт, ідуть наші з вами податки. У порівнянні із цим і трати на проект порівняно невеликі. Щиро просимо: долучайтеся, це дійсно важливо!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Контроль витрати пального

Система контролю використання пального для 169 навчального центру “Десна”

48 812 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше