Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

«Кросфіт для військових» завершується грандіозними змаганнями

Грандіозний фінал проекту – «Кросфіт-бенчмарк»! 13 листопада ми підбиваємо підсумки другого етапу проекту «Кросфіт для військових». Двомісячний курс тренувань добігає кінця, і учасники мусять показати свою майстерність на практиці. Відбудеться все у формі змагань — участь у них візьмуть не лише наші «вихованці», а і представники різних родів військ.

pister

«Кросфіт-бенчмарк» – змагання командні, кожна команда складається із трьох учасників. Кожен із них мусить виконати свій індивідуальний комплекс вправ, а потім, вже усією командою, іще один командний залік. Тріумф спорту у його рафінованому вигляді, командний дух, зусилля на межі — це грандіозне видовище точно не залишить байдужим жодного глядача.

2

Олена Савченко та Валерій Кисель: натхненники проекту «Кросфіт для військових»

Склад учасників не обмежиться лише курсантами проекту «Кросфіт для військових» – за словами організаторів, заявки на участь продовжують надходити від команд військовослужбовців із різних родів військ. На спортивному майданчику зійдуться нацгвардійці, десантники, морпіхи та навіть авіатори. І це не межа: як кажуть організатори, позмагатися із військовими зможуть навіть цивільні — хай лиш дозволить матеріально-технічна база, бо ж бажаючих може бути навіть забагато. От тільки нагороджувати будуть нарізно: військові — окремо, цивільні – окремо. Цікаво поглянути, як треновані поціновувачі кросфіту протистоятимуть спортсменам, які займаються за власними програмами чи без участі кваліфікованих тренерів.

333

Валерій Кисель та учасники проекту

Саме ж поняття «Бенчмарк» – це комплекс вправ, однаковий по всьому світі. Валерій Кисель, організатор та натхненник проекту «Кросфіт для військових», пояснює суть поняття дуже просто: «Бенчмарки слугують для того, аби уніфікувати тренування спортсменів, аби, де б вони не жили, вони виконували вправи за однаковою системою. Більше того, це дає чудову можливість спортсменам порівняти ефективність своїх тренувань, навіть якщо вони із геть різних країн. За скільки, мовляв, ти робиш бенчмарк «Діана»? – За вісім хвилин. – А я от, бачиш, за шість».

3

Один із тренерів проекту Павло Сіренький

Проект «Кросфіт для військових» – спільна ініціатива «People’s Project» та висококваліфікованих тренерів із кросфіту Валерія Киселя та Олени Савченко. Крім них, тренуваннями військових займались і інші достойні фахівці із кросфіту: Павло Сіренький, Дмитро Поліковський, Андрій Індичко та Антон Боднар. Протягом двох місяців тренери викладали учасникам із числа військовослужбовців основи безпечного руху та ефективних навантажень. Загальна мета проекту — підготувати два десятки військових для того, аби вони значно покращили власну фізичну форму, та більше того — могли надалі і самі виступити у якості тренерів для своїх бойових побратимів. Змагання ж «Кросфіт-бенчмарк» мають наочно показати: саме кросфіт, з його відточеними та комплексними вправами, є чудовою дисципліною спортивної підготовки саме для армії.

5

Два місяці тренерських зусиль – виключно заради армії – мусять бути винагороджені

Та є і одне маленьке «Але». На превеликий жаль, загальну суму проекту ми поки що ще не зібрали. Хоча першочергові витрати за проектом ми і профінансували, та праця усієї команди тренерів лишилася ще неоплаченою. Два місяці виснажливої роботи на голому ентузіазмі, два місяці зусиль виключно за власний кошт, і… «дякуємо, до побачення»?

Аби це свято спорту було радісним не лише для глядачів, аби чесні зусилля професіоналів було винагороджено у повному обсязі, ми вчергове просимо вас про допомогу. Саме зараз ваші посильні внески у рамках проекту «Кросфіт для військових» будуть надзвичайно доречними. Сума лишилася геть невелика — давайте ж віддячимо нашим тренерам за їхні щирі зусилля?

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше