Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Кросфіт для військових

Кросфіту в ЗСУ бути! Волонтери достукались до чиновників Міноборони

Цими днями, 13-14 грудня, в Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського проходить Міжнародна науково-методична конференція “Вдосконалення системи фізичної підготовки у Збройних Силах України в умовах сьогодення та приведення її до сумісності зі стандартами армій країн – членів НАТО”.

Це не якась чергова нудна конференція, на якій засинають під час доповідей і чекають на її скоріше завершення. Це реальна можливість достукатися до людей із системи Міноборони і запропонувати їм те, що може підвищити ефективність фізпідготовки ЗСУ.

Коли ми запускали проект “Кросфіт для військових“, то мали чіткі переконання, що проект з часом не тільки розшириться на інші міста, крім Миколаєва, та підрозділи, а також стане поштовхом для системних змін в організації підготовки військових. Головна ціль – змінити підхід до фізичної підготовки. Завдяки народним пожертвам ми випустили вже чотири десятки бійців-тренерів з кросфіту, тепер черга чиновників Міноборони вивести на новий рівень поширення кросфіту серед військових ЗСУ.

Щоб донести цей месседж, розповісти про результати підготовки бійців і пропозиції по впровадженню кросфіту до системи фізичної підготовки у ЗСУ, координатори проекту “Кросфіт для військових” Валерій Кисель і Олена Савченко виступили з доповідями перед високопосадовцями Міноборони.

12345678909

Але лише сумісними зусиллями волонтерів і чиновників Міноборони можливе впровадження системних змін у фізичній підготовці усіх військовослужбовців Збройних Сил України.

09090909090901

Фото на згадку: волонтер Олена Савченко збирається “лупати скелю” Міноборони

В рамках конференції, Валерій Кисель виступив із доповіддю «Організація підготовки інструкторів із кросфіт у військових частинах Збройних Сил України». А Олена Савченко доповіла по темі «Досвід проведення навчання та тренувань по системі кросфіт серед військових у м. Миколаєві».

Волонтери поділилися успішним досвідом реалізації, сумісно з People’s Project, вже двох потоків навчальних курсів “Кросфіт для військових“, в рамках яких начфізи військових частин, що дислокуються у Миколаївській області пройшли базове навчання інструкторів із кросфіт.

123344444444

Найважливіше, що, зі слів волонтерів, чиновники Міноборони уважно їх вислухали, та виявилися прихильники впровадження кросфіту до фізпідготовки ЗСУ. Волонтерів впускають до “високих кабінетів”, готові їх слухати і спілкуватися з ними – все це всіляє оптимізм щодо реальних змін і досягнення заповітної мрії – впровадження кросфіту в підготовку бійців ЗСУ, тобто фактично переход до стандартів підготовки військових країн-НАТО.

090909

Сяюча, як зірки на погонах генералів, посмішка Олени Савченко

Для довідки: Кросфіт – це тренувальна методика, розроблена у 2000 році у США Грегом Глассманом та Лореном Дженай, яка базується на варійованих силових і функціональних вправах, які виконуються із високою інтенсивністю. У світовій практиці кросфіт широко застосовується фахівцями для фізичної підготовки військовослужбовців і  бійців спеціальних підрозділів, адже тренує такі важливі у їх професії якості як сила, потужність, серцево-судинна, дихальна і загальна витривалість, швидкість, влучність, баланс, спритність і гнучкість. Основною перевагою програми вважають її універсальність. За останні декілька років кількість військових підрозділів Сполучених Штатів, Канади, Данії та інших країн, що беруть її собі за основу для підготовки бійців, невпинно зростає. 

Проект “Кросфіт для військових” – ініціатива волонтера People’s Project Валерія Киселя, яка реалізовується за кошти небайдужих людей. Вже чотири десятки універсальних солдатів успішно стали інструкторами з кросфіту та навчають своїх побратимів у військових частинах. І хоча другий поток курсантів був нещодавно випущений, ми, на жаль, ще досі не зібрали всю необхідну суму на проект. Залишилось зібрати трохи більше 30 тис. гривень. Завдяки Вам ми можемо зібрати всю необхідну суму до Нового року. Потрібно лише трішки Вашої підтримки.

Разом із Вами ми зможемо впровадити кросфіт у фізпідготовку ЗСУ. Разом із Вами ми зробимо нашу армію сильнішою і витривалішою. Разом із Вами ми виборимо Перемогу.

Долучайтесь до проекту “Кросфіт для військових”!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Кросфіт для військових

Проект підготовки військових-тренерів з Кросфіту.

152 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше