Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Сім коптерів PC-1

Квадрокоптер для батальону "Сєвєр"

На минулому тижні, завдяки спонсору, що сплатив виготовлення коптеру PC-1, на фронті стало на один розвідувальний БПЛА більше. В рамках проекту “П’ять квадрокоптерів PC-1” ми передали коптер до ГФ “Сєвєр”. Ми вкотре наголошуємо на тому, що аеророзвідка дуже важлива для вдалого проведення військових операцій та захисту кордонів, крім того, вчасно отримана інформація рятує життя.
Нам дуже приємно, що підрозділ задоволений приладом та нижче наводимо їх відгук про тест коптера.

Коли метеоумови не дозволяють повноцінно використовувати БПЛА типу «крило», саме час підключити до виконання завдань коптер, розрахований на роботу в поганих погодних умовах з дуже низькою хмарністю.
Швидкий час підготовки до вильоту (менше 3х хвилин), запас польотного часу до 40 хвилин, висока швидкість, керований підвіс і камера з зумом дають можливість оперативно здійснювати численні результативні вильоти по усіх напрямках на відстань до 10 кілометрів від місця запуску. Переваги використання подібного апарату очевидні, оскільки за короткий час вдається провести моніторинг великої площі, а якщо є необхідність – здійснювати спостереження за об’єктом на відстані до кілометра за допомогою керованої камери з зумом.
Дякуємо компанії Ukrspecsystems i Народний проект – Всеукраїнський центр волонтерів за наданий нашому підрозділу комплекс Quadcopter PC-1, який ми вже успішно випробували, якраз в погану погоду і за низької хмарності, виконуючи завдання на далеких прикордонних заставах північного кордону з РФ.
Також дякуємо прикордонній службі РФ за люб’язно наданий доступ до своїх військових об’єктів, на яких ми змогли випробувати роботу оптики нашого коптера.
«Народний проект – Всеукраїнський центр волонтерів» продовжує збір коштів на виробництво комплексів Quadcopter PC-1 для підрозділів аеророзвідка армії України. Закликаємо підтримати проект. Навіть репост буде гідним внеском в оснащення армії сучасними безпілотними літальними апаратами.

Детальніше: //www.peoplesproject.com/kvadrokopter-pc-1/
P.S. Захоплюючий тур нашого «малюка» по цікавих місцях нашої Батьківщини триває! Їдемо на Схід! Зустрічайте на всіх «концертних майданчиках» і здравницях Донбасу!

Оригінальний пост можете прочитати на сторінці ГФ “Сєвєр” у Facebook.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
15/12/2015Квадрокоптер PC-11 125 000.00передали до ГФ "Сєвєр"
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Сім коптерів PC-1

Складані коптери українського виробництва для проведення розвідувальних операцій та спостереження за супротивником.

1 122 965 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше