Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Чого бояться Морпіхи: відверта розмова із командиром

Ми писали про їхні будні, ми зустрічали його кожної поїздки на передову під Маріуполь, а нещодавно навіть вітали із Днем народження. Павло Юрчук – капітан Збройних сил України, командир роти Морських піхотинців, що сім місяців тримали оборону в одній з найгарячіших точок у зоні АТО. Днями Павло та його вірні Морпіхи завітали до Яни Холодної, просто у прямий ефір радіо АрміяFM.

Капітан Павло Юрчук та Максим Рябоконь під час чергового візиту на фронт

Вже у ефірі Павло щиро розповів, як воно: молодому офіцеру керувати значно старшими підлеглими, як служити під командою легендарного Вадима Сухаревського і чи буває Морпіхам страшно. Втім, чого ми все це розповідаємо? Послухайте запис програми самі: розмова видалася і справді цікавою.

Своєю чергою, ми закликаємо вас долучитися до спільної справи. Значну частину спорядження для Морської піхоти ми, волонтери People’s Project, вже придбали саме на ваші благодійні пожертви. Нині ж, коли Морпіхи вийшли у пункт постійної дислокації на відпочинок, ми допомагаємо їм відновити сили й спорядження з огляду на те, що скоро вони повернуться на передову. Тому ваші внески на рахунок проекту «Захисники Маріуполя» й досі будуть доречними. Можна допомогти і тим підрозділам, які нині тримають оборону на передовій, і постійно надсилають нам різноманітні заявки на необхідне спорядження. На ці потреби ми збираємо кошти у рамках проекту «Оперативне реагування». Друзі, долучайтеся: навіть попри наше розмірене й мирне життя тут у тилу, там на фронті, війна триває і посьогодні!

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше