Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Медевакуатор для Морпіхів: апгрейд автівки

Доки Морпіхи 500-го (раніше 701-го) батальйону Морської піхоти посилено готуються із новими силами зайти на позиції під Маріуполем, волонтери теж часу не гають. Доки підрозділ Вадима Сухаревського на ротації, ми забрали два «Форди» на техогляд та заради апгрейду. Разом із ними до Морпіхів вирушить і третя автівка – медичний евакуатор.

2

Цей Mercedes 2007 року випуску. Автомобіль у чудовому стані, тож потребував мінімального ремонту. В основному, переобладнання зазнав салон – аби машина стала справжнім медичним евакуатором.

0

Зовні непоказний, схожий на цивільну машину, він доправлятиме поранених до шпиталю у найкоротший термін. І при цьому – не привертатиме зайвої уваги. Адже ми пам’ятаємо цинічну звичку ворога – полювати на медичні екіпажі.

3

В рамках проекту «Захисники Маріуполя» ми придбали медичні ноші та спеціальну конструкцію для їх завантаження. Медичні ноші легкі та мобільні, складаються і розкладаються одним рухом – буквально за мить! Медик вкладає пораненого на ноші, підіймає їх на колеса, хутко доправляє до автомобілю та загружає всередину, миттєво згортаючи колеса та закриваючи механізм кріплення. Такий собі трансфомер для прискорення евакуації.

6 (1) 5 (1) 4 (1) 7 (1)

Ще трішечки – і ноші будуть надійно закріплені в салоні медевакуатора. Механік Павло пояснює: «Потрібно було посилене кріплення. Адже транспортувати поранених доведеться не рівною дорогою, а вага бійця у повному спорядженні – зазвичай за 100 кг. Уявіть, як його кидатиме на тих ношах, якщо закріпити їх абияк!». На щастя, наш майстер не просто має золоті руки, але й розуміє реальні потреби на фронті, тож знаходить найкращі варіанти апгрейду.

1

Дуже скоро цей медевак вирушать назад, до Морпіхів. Тож ми можемо бути спокійними – на фронт хлопці повернуться із справною і швидкохідною технікою. Всі витрати на це авто ми оплатили у рамках проекту «Захисники Маріуполя» – ви завжди зможете відстежити рух коштів за проектом у звіті. Саме завдяки вашим пожертвам на рахунок проекту ми, волонтери People’s Project, можемо і далі посилювати підрозділ Морських піхотинців сучасною технікою, приладами та екіпіровкою. Війна триває – наша з вами допомога військовим і досі вкрай актуальна.

ДатаНазваКількістьВартістьПризначення
30/08/2017Ноші медичні Біомед В071 23 743.00передали до в/ч 2802
30/08/2017Пристрій завантажувальний ПЗ-011 9 720.00передали до в/ч 2802
Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше