Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Морпіхи дякують, ми збираємо: на черзі нова передача на фронт

 

Морпіхам ми, «People’s Project», допомагаємо вже давно. Скільки б часу це не тривало, морпіхи ніколи не скаржилися на службу. Треба? – Зробимо. Є? – Давайте. Щиро дякуємо, буде ще — давайте ще. Нема — теж не біда, обійдемось власними силами. Розіб’ємося, жили порвемо, але зробимо все, чого вимагає наказ. Морпіхи — наша гордість і щира любов. Тому відео, яке надіслав нам Вадим Сухаревський, легендарний командир 701-го батальйону Морської піхоти, що тримає рубежі під Маріуполем, щиро зігріло нам душу.

Що ж, нам вдячні — і ми вдячні. Та навіть і без подяк ми саме готуємо для морпіхів чергову передачу. Наприклад, ось такі «полярні сови» скоро будуть наводити жах на терористів. Кілька комплектів маскувального одягу для зими ми підготували спеціально для розвідників Морської піхоти.

1

Ось іще кілька приємних сюрпризів — кілька днів тому отримали новісінькі бензопилки. Ось буквально щойно привезли кілька хороших планшетів. Чи артилеристи ними користуватимуться, чи інші військові фахівці — це вже визначать самі морпіхи. Наша ж справа подякувати їм за хорошу і вірну службу, а вам — за щирі пожертви, коштом яких ми і придбали усе оце обладнання.

2

Ми впевнені, ви розумієте: проект «Захисники Маріуполя» ще не завершено. Тож на придбання певних позицій ми все ще потребуємо вашої допомоги. Лише коштом ваших пожертв морпіхів буде екіпіровано за останнім словом військової науки та сучасної техніки. І будьте певні: ці інвестиції у нашу із вами безпеку морпіхи виправдають на 1000%.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше