Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Морпіхи: там, де найгарячіше (ВІДЕО)

«Я готовий виявити всю свою стійкість при виконанні завдання, яке буде поставлено переді мною та виконувати його до кінця, навіть якщо серед живих залишусь я один» – це рядки із клятви морського піхотинця. Ці бійці з’являються в найрішучіший момент бою. На землі. В морі. У повітрі. Реальні події, смертельна небезпека та найзапекліші бої – про це дивіться у новому фільмі «Чорні берети».

Морські піхотинці розповідають, що Широкіно – це основний плацдарм на сьогодні. Щодня туди заходять диверсійно-розвідувальні групи ворога. Щодня Морпіхи обороняють стратегічно важливе місто від вторгнення окупанта. Траса із Широкиного веде до Новоазовська та Маріуполя. Це ключ до мирних українських міст. А отже, Морпіхи оберігатимуть її, чого б це не вартувало.

2

«Я усвідомлюю, що морський піхотинець – військовослужбовець елітної частини військ, який з’являється в найрішучіший момент бою. На землі. В морі. У повітрі». Ця клятва – не порожні слова, і ми не один раз мали змогу переконатися у тому, що Морська піхота дає відсіч ворогам там, де пекельно гаряче. В рамках проекту «Захисники Маріуполя» ми оснащуємо та екіпіруємо тих, хто першим стане на шляху ворога. Тож будьте певні: кожна гривня, пожертвувана на потреби морської еліти, стане міцним цвяшком у труні «русского міра».

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше