Запропонувати проект

Для розгляду проекту заповніть форму. Приватну та контактну інформацію буде приховано.
Ваше ім`я
Ваш Email
Назва проекта
Необхідна сума
Опис вашого проекту
Будь ласка, максимально конкретизуйте потреби. Це допоможе уникнути непорозумінь і зайвих уточнень.
Дякуємо!
Допоможи нам швидше закрити збір, розкажи друзям та долучай їх
Поділися у соціальних мережах цим баннером
Поділитись у:
та завантажуй в instagram з посиланням на збір
Разом ми велечезна сила!
Завдяки вам закриті тисячі запитів для ЗСУ! Маємо продовжувати!

Захисники Маріуполя

Морські піхотинці віддали шану матерям загиблих побратимів

З 2000 року у другу неділю травня в Україні офіційно відзначають День Матері. Назва говорить сама за себе – зазвичай діти вітають своїх матусь зі святом. На жаль, не для всіх цей день радісний: навряд хтось може зрозуміти біль матері, що втратила свою дитину. Після початку війни за незалежність від агресивного сусіда, в Україні для багатьох жінок День Матері зі свята перетворився на день болючих спогадів. Усі полеглі воїни, що стають цифрами статистики бойових втрат, – чиїсь сини. Їхні матері потребують підтримки, вони мають знати, що їх діти не забуті, що пам’ять про них живе.

Морські піхотинці 36 Окремої бригади не забувають про матусь своїх полеглих побратимів. Цієй неділі у Миколаєві вони провели заходи з нагоди Дня Матері та відвідали стелу пам’яті загиблим морським піхотинцям, до зведення якої свого часу мали честь долучитися і волонтери People’s Projects.

Далі подаємо розповідь від прес-центру Командування ВМС ЗС України.


В окремій бригаді морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України сьогодні, 13 травня, провели заходи з нагоди Дня матері. Морські піхотинці відзначили цей день з матерями своїх загиблих бойових побратимів. Зустріч була наповнена спогадами про Героїв, які віддали своє життя за Україну в районі проведення бойових дій на території Донецької і Луганської областей.

– Це навічна рана в нашому серці, біль, що не притуплюється з роками, – звернувся до присутніх матерів командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. – Пам‘ятайте, ми – одна сім‘я назавжди. Хлопці до останнього подиху боролися за Україну й наше завдання – довести цю справу до кінця, здобути перемогу, помститися за кожне віддане життя, – додав він.

Командувач Командування морської піхоти генерал-майор Юрій Содоль наголосив на тому, що сім‘ї загиблих морпіхів є частиною міцного військового колективу, а Герої навіки залишаться у строю, у серці й у душі. За словами військового капелана отця Андрія Зелінського, мати морського піхотинця є також морським піхотинцем, адже серце воїна формується саме під материнським серцем.

У теплій атмосфері всі присутні відкрили свої душі. Матерям було вручено пам’ятні медалі. Смуток і сльози переплелися із почуттям єдності й словами подяки один одному. Військові моряки разом із родинами побратимів поклали квіти до Стели морських піхотинців, молитвою вшанували пам‘ять кожного з них.

Також обговорено питання створення Спільноти матерів Морської піхоти України, яка сприятиме взаємодії підрозділів і родин щодо вирішення нагальних питань.

Честь, пошана, Божа дяка. Низький уклін Вам, наші рідні, за кожне слово, за молитву й за непоборну віру в нас.

Фото: Олександра Безсмертна


Також ми писали, як військові 30 ОМБр записали зворушливе відеовітання до Дня матері з передової.

Підтримати інші проекти
Проект завершено

Захисники Маріуполя

Оснащення лінійного батальйону піхоти 36-ої окремої бригади морської піхоти, що стоїть на захисті Маріуполя.

в/ч 2802
2 623 510 грн потрібно
100% зібрано
Детальніше